Конвекційна шафа для громадського харчування

Найкращі ціни на конвекційні шафи №❶ недорого ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити конвекційну шафу для громадського харчування

Будь-яку кондитерську або хлібопекарню складно уявити без такого теплового професійного обладнання, як конвекційна шафа, купити яку ви можете за вигідною вартістю в компанії ПромТорг Україна. Такі установки дозволяють отримати якісну та ароматну випічку з будь-якого тіста у великих обсягах. Конвекційні шафи мають попит не тільки на великих заводах з виробництва хлібобулочних виробів, а й у кафе ресторанах, закусочних з широким вибором випічки. Замовити обладнання ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Конвекційна шафа, купити яку ви можете в компанії ПромТорг, доступна для продажу в кредит або лізинг з мінімальними переплатами. Ми пропонуємо гарантійне та сервісне обслуговування, найкращі ціни та доставку куплених товарів по Україні. 

Правильний вибір конвекційної шафи

Перед тим, як купити конвекційну шафу, необхідно звернути увагу на такі характеристики:

  • вид підключення до джерела живлення;
  • потужність;
  • напруга;
  • об'єм внутрішньої камери;
  • кількість деко;
  • тип керування;
  • додатковий функціонал.

Крім цього, важливо відштовхуватися від необхідного обсягу виробництва, габаритів кухні та кількості відвідувачів. Традиційно конвекційна шафа, купити яку ви можете за вигідною ціною, використовуються для приготування хлібобулочних та кондитерських виробів. Однак сфера застосування установок може бути значно ширшою. Вони дозволяють готувати заморожені напівфабрикати, розігрівати готові страви.

Принцип роботи конвекційних шаф

В основі роботи лежить  обдування гарячим і рівномірним повітрям за рахунок внутрішнього вбудованого вентилятора. Нагрівання здійснюється завдяки ТЕНам, а вентилятор створює примусовий рух нагрітого повітря. Це забезпечує однакові умови нагрівання у будь-якій зоні внутрішньої камери. У конвекційній духовій шафі використовуються як деко звичайних розмірів, так і популярні європіддони. Крім цього, виключено пригорання нижніх листів, а також відсутня небезпека виготовити пересушені або пересмажені страви.

Промислові конвекційні шафи витримують величезні навантаження. Корпус виконаний з високоякісних сталевих сплавів, є загартовані, жароміцні зовнішнє та внутрішнє скло дверей. Також, на нашому сайті вам доступна  конвекційна піч для випічки за доступними цінами.

Продаж шафи конвекційної

Компанія ПромТорг Україна пропонує вже сьогодні купити конвекційну шафу за доступною ціною. Для виготовлення обладнання використовуються надійні матеріали та якісні комплектуючі, що гарантують тривалий термін служби. Також у вас є можливість купити конвекційну шафу в кредит чи лізинг на вигідних умовах. Телефонуйте нашим фахівцям за телефоном +38(066)1630905. Доставка у будь-який регіон країни надійними перевізниками вам гарантована.