Смокер гриль

Найкращі ціни ★★★ на смокер ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж у кредит ✔ сервіс

Купити смокер гриль

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг пропонує купити смокер в Україні недорого для професійної кухні підприємств громадського харчування за найкращими цінами. Дані конструкції працюють на вугіллі, абсолютно безпечні та зручні як у використанні, так і в подальшому обслуговуванні. Замовити смокер гриль ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)163-09-05. Дане обладнання сертифіковане та відповідає стандартам якості. Смокер гриль, купити який ви можете від виробника ПромТорг, доступний для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Особливості конструкції смокер гриля

Смокер, купити який ви можете за конкурентною ціною - це сучасне, універсальне та багатофункціональне обладнання, що працює на вугіллі або дровах і поєднує кілька режимів приготування різних страв:

  • коптильня;
  • мангал;
  • барбекю;
  • гриль.

Смокер гриль використовується багатьма організаціями громадського харчування у кафе, ресторанах, шашличних з відкритими майданчиками, а також у будинках та базах відпочинку. На нашому сайті ви також можете придбати інше теплове обладнання, серед якого мангал для закритих приміщень , купити які можна за вигідною ціною. Обладнання можна встановити на будь-якій професійній кухні підприємств громадського харчування, тим самим розширити пропонований асортимент страв та збільшити наплив відвідувачів.

Неймовірна ціна на Смокери в ПромТорг |

Компанія ПромТорг пропонує купити смокер в Україні для підприємств громадського харчування у кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Ціна на обладнання повністю виправдана його функціональними властивостями та технічними характеристиками. З усіх питань конфігурацій, наявності, вартості та доставки звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905.