Апарат для виготовлення макаронів

Апарат для виробництва пасти Sirman Sirpasta Plus Y15 із системою планетарної спіралі - це професійне обладнання, яке виконує заміс тесту для пасти за допомогою системи планетарної спіралі та поділ готового тесту на декілька видів пасти. Цей виріб - ідеальне рішення для малих та середніх кафе, барів, ресторанів, де в центрі італійська кухня.

Корпус машини виконаний з якісної нержавіючої сталі Aisi 304. Оперативність і простота замісу тесту здійснюється за рахунок системи планетарної спіралі. Матеріал шнека – нержавіюча сталь, корпуси фільєри діаметром 70 мм – нікелева бронза. Вбудований потужний двигун із системою повітряного охолодження. Мотор тесторізки має змінну швидкість. Є зручна знімна чаша для додавання рідких інгредієнтів. Об'єм бака - 20 л для тесту до 4 кг борошна. Апарат має високу продуктивність (16 кг/год), зручний та легко чиститься.

Габарити машини – 597х594,5х516 мм, вага – 42 кг, напруга – 220 В, потужність – 0,75 кВт.
 

Апарат для виробництва пасти Sirman Sirpasta Y15, купити який ви можете у компанії ПромТорг  – професійне обладнання, призначене для замісу тіста для пасти та поділ отриманого тесту на кілька різновидів пасти. Застосовується на підприємствах комунального харчування, де готують страви італійської кухні.

Корпус виробу виготовлений з якісної нержавіючої сталі марки Aisi 304. Машина дуже компактна, не займає багато місця. Корпус фільєри виготовлений із нікелевої бронзи, шнек – з нержавіючої сталі. Фільєри мають діаметр 70 мм із великим діапазоном зміни форматів. Вбудований потужний вентильований двигун із охолодженням. Пристрій можна використовувати у важких умовах експлуатації за рахунок форсованої системи повітряного охолодження. Зручна знімна чаша для додавання рідких інгредієнтів консистенції. Спіраль та бак легко знімаються, дезінфікуються та чистяться.

Габарити – 597х595х656 мм, напруга – 220 В, потужність – 0,75 кВт, вага – 49 кг, продуктивність – 16 кг/година, об'єм бака – 20 л, місткість тіста – 4 кг, завантаження борошна – 3 кг.
 

Апарат для виробництва пасти Sirman Concerto 5 – це професійний апарат, який виконує заміс тесту для пасти за допомогою системи планетарної спіралі та поділ готового тесту на декілька видів пасти. Цей виріб є оптимальним рішенням для малих та середніх кафе, барів, ресторанів, де акцент робиться на італійську кухню.

Корпус машини виконаний з якісної нержавіючої сталі. Швидкість та легкість замісу тесту здійснюється завдяки системі планетарної спіралі. Матеріал шнека – нержавіюча сталь, корпуси фільєри діаметром 70 мм – нікелева бронза. Вбудований потужний двигун із системою повітряного охолодження. Мотор тесторізки має змінну швидкість. Є зручна знімна ємність для додавання рідких інгредієнтів. Об'єм бака - 10 л для тесту до 4 кг борошна. Апарат зручний та легко чиститься.

Параметри виробу – 655х305х628 мм, вага – 42 кг, продуктивність – 8 кг, напруга – 220 В, потужність – 0,75 кВт.
 

Апарат для виробництва пасти Sirman Sinfonia – користується популярністю на професійних кухнях підприємств громадського харчування, які переважно спеціалізуються на італійській кухні.

Корпус та шнек виготовлені з якісної нержавіючої сталі, корпус фільєри діаметром 59 мм – із нікелевої бронзи. Широкий діапазон зміни форматів. Передбачена кришка з нержавіючої сталі, а також зручна знімна лійка, що дозволяє додати рідини в процесі роботи апарату. Мотор тесторізки стандартний зі змінною швидкістю. Об'єм бака становить 6 л, об'єм тесту – до 2,5 кг. Є можливість додатково придбати двигун тесторізки зі змінною швидкістю.

Параметри виробу – 263х577х407 мм, вага – 42 кг, напруга – 220 В, потужність – 0,37 кВт, продуктивність – 5кг/год.
 

► Найкращі ціни на апарат для пасти ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс


Купити апарат для виготовлення макаронів

Макаронні вироби входять до складу раціону багатьох верств населення. Така страва, як паста для приготування, завжди вимагала досвідченої руки майстра. Але прогрес не стоїть на місці, і в ресторанах, що пропонують страви італійської кухні, власники встановлюють  апарати для пасти, купити  які ви можете за доступною ціною у офіційного дистриб'ютора в Україні компанії ПромТорг. На нашому сайті представлене обладнання від всесвітнього виробника Sirman. В наявності є спіраль Concerto 5 - професійний апарат, який виконує заміс тесту для пасти за допомогою системи планетарної спіралі та розділення готового тесту на кілька видів пасти. Замовити  апарат для макаронів можна на сайті, або через наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. 

Переваги використання апаратів для пасти

Усі власники кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування, які використовують апарат для пасти, оцінили переваги обладнання:

  • оперативне виготовлення великого обсягу макаронних виробів;
  • економія на трудовитратах та часі;
  • можливість демонстрації процесу виготовлення, що сприяє залученню відвідувачів та збільшення прибутку та підняття рейтингів;
  • простота використання, апаратом можуть користуватися працівники без попередньої підготовки;
  • одна машина для виробництва пасти здатна виготовити кілька видів макаронних виробів за рахунок різноманітних ножів та насадок у комплекті постачання;
  • самостійний контроль якості виробу.

Купити апарат для макаронів можна вже сьогодні за привабливою вартістю. Представлене обладнання виготовлене з нержавіючої сталі з використанням імпортних комплектуючих для надійної та тривалої роботи пристрою. Також на нашому сайті для вас доступна  машина для виробництва Гриссіні , купити яку ви можете за вигідною ціною з доставкою по Україні.

Принцип роботи обладнання

Апарат для макаронів створений для спрощення та прискорення приготування страв. Принцип її роботи досить простий. У бункер для замішування тіста засипаються інгредієнти та вмикається апарат. Необхідно почекати 10-15 хв для ретельного замісу, після чого відключити обладнання, встановити потрібну насадку і активувати машину. Після виходу потрібного виробу при необхідності обрізати і викласти на сушіння.

Неймовірна ціна на апарати для виготовлення макаронів в Київ

Апарат для виготовлення макаронів доступний для продажу в кредит або лізинг терміном 3, 6 або 10 місяців на вигідних умовах. Компанія ПромТорг займається продажем апаратів для пасти протягом багатьох років. У нашому каталозі зібрані проф машини від виробника Sirman. Ми регулярно оновлюємо наш асортимент. Купити апарат для пасти від світових брендів можна вже сьогодні за доступною ціною офіційного дистриб'ютора – ПромТорг. З питань, що виникають, щодо конфігурацій, наявності і вартості вас проконсультують наші менеджери. Також ми організовуємо доставку купленого обладнання до будь-якого міста України.