Апарат Sous Vide

Апарати Sous Vide 🍲 для приготування при низькій температурі ✔ 100% гарантія якості ✔ швидка доставка ✔ продаж у кредит ✔ сервіс

Придбати апарат Sous Vide

Апарат Су вид  🍲 - це інноваційні апарати для приготування їжі за низьких температур 🌡, що з'явилися на промисловому ринку зовсім недавно. Дана технологія дозволяє готувати дієтичні страви, в яких зберігаються всі поживні речовини та органолептичні властивості. При цьому продукти не втрачають вагу, як при приготуванні на звичайній печі, завдяки чому можна заощадити сировину і суттєво знизити витрати виробництва за рахунок мінімізації відходів.

Апарат Sous vide забезпечує також рівномірний ступінь готовності продукту по всій товщині і навіть жилисте м'ясо стає м'яким і набуває вишуканого смаку 🍗. До того ж у процесі приготування за технологією Су вид страву неможливо перетримати чи зіпсувати. Тому апарат Су вигляд має попит і ефективно використовується на професійних кухнях ресторанів, їдалень і кафе. Придбати апарат Sous Vide за найкращою ціною ви можете в будь-який зручний для вас час, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши за телефоном +38 (066) 163-09-05.

Специфіка апаратів Су вид

Для приготування їжі за допомогою апаратів Су вид використовується низькотемпературний режим: інгредієнти поміщаються в герметичний пакет і відправляються на водяній бані. Таким чином відбувається щадна обробка продуктів, завдяки чому вони зберігають усі вітаміни та натуральний вигляд. Час приготування за методом сувід залежить від трьох основних факторів:

  • бажаної кінцевої температури усередині продукту;
  • теплопровідних властивостей продукту;
  • розмірів товару.

Переваги приготування за допомогою апаратів SOUS VIDE

Приготування страв за допомогою професійних апаратів SOUS VIDE , купити яке за найкращою ціною можна в інтернет-магазині ПромТорг, характеризується такими перевагами, як:

  • клітинні мембрани не руйнуються, м'ясо завжди виходить соковитим;
  • навіть найжорсткіша частина яловичини перетворюється на м'який кулінарний вишукування;
  • збереження природної вологості інгредієнтів;
  • збільшення терміну придатності готової продукції;
  • скорочення часу обслуговування клієнтів;
  • економія сировини за рахунок відсутності втрат ваги на стадії приготування та зберігання;
  • мінімізація відходів (регенерація лише обсягу продукції, який отримано замовлення).

Час приготування за технологією посуд зазвичай обмежується 20 – 30 хвилинами, після чого страву можна подавати на стіл. Якщо воно призначене для зберігання, його швидко охолоджують прямо в упаковці. Таким чином отримують готові продукти, що довго зберігаються, не вимагають ніяких консервантів. У цих умовах риба може зберігатись до 1 тижня, м'ясо – близько місяця, а овочі – до 45 діб.

Види апаратів Су вид

Апарати Су вид поділяються на водяні печі (гастроємність з термостатом) та окремі термопроцесори, які можна помістити в будь-яку, призначену для Су вид ємність певного розміру. Водяна піч Су вид Orved SV THERMO TOP надає можливість програмування на 90 програм та обладнана кошиком на 8 осередків. Великий попит мають також моделі Sirman Softcooker італійського виробництва.

Термостат занурювальний для Су вид ще називають термопроцесором. Він має певну робочу температуру та обладнаний дисплеєм з різною діагоналлю та функціональними особливостями.

Продаж професійних апаратів SOUS VIDE від компанії ПромТорг

У каталозі компанії "ПромТорг" ви знайдете широкий вибір апаратів для приготування їжі при низьких температурах. Усі прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, які пред'являються до технологічного обладнання. Придбати апарат SOUS VIDE за найкращою ціною ви можете в будь-який зручний для вас час, оформивши заявку на сайті або зателефонувавши за телефоном +38 (066) 163-09-05. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери. Окрім цього, придбати апарат SOUS VIDE ви можете у кредит або лізинг терміном на 3, 6 та 10 місяців. Також ми організовуємо швидку та безпечну доставку, гарантійне та сервісне обслуговування.