Холодильний бонет для продуктів харчування

Кращі ціни ★★★ на холодильні бонети ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити холодильний бонет

Компанія ПромТорг пропонує купити холодильний бонет зі знижкою до -8% з доставкою по Україні. Устаткування призначене для короткострокового зберігання, продажу та демонстрації заморожених продуктів. Установки мають компактні розміри, що дозволяють вигідно уявити товар потенційному покупцю, що значно підвищує рівень продажів. Все обладнання сертифіковане та відповідає стандартам якості. Замовити установки можна за телефонами +38(066)1630905. Бонет холодильний, купити яку ви можете в компанії ПромТорг, доступна для продажу в кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Види холодильних бонет

Існують такі види обладнання для продуктів:

  • низькотемпературні бонети – від -18 до -25 °С;
  • середньотемпературні – -1 до +5 °С;
  • універсальні -5 до +10 °С.

Корпус виконаний із пластифікованої сталі, внутрішнє оздоблення – з нержавіючої сталі, шар ізоляції – поліуретан. Бонети холодильні можуть бути подвійними та одинарними, з різною глибиною викладки та різного об'єму (від 200 до 600 літрів). Холодильний агрегат може бути виносним або вбудованим (останній варіант вважається більш потужним та продуктивним). Також, на нашому сайті ви можете купити  холодильний стіл за вигідною ціною, який використовується для зберігання охолоджених продуктів харчування, напоїв та кулінарних виробів у закладах та підприємствах громадського харчування.

Неймовірна ціна на Бонети холодильні в ПромТорг |

Купити холодильний бонет ви можете вже сьогодні в компанії ПромТорг за вигідними цінами. На нашому сайті ви знайдете функціональні, продуктивні та прості в експлуатації установки у широкому асортименті, а наші менеджери будуть раді допомогти вам із вибором. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах із мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні, гарантійне та сервісне обслуговування.