Компанія ПромТорг у цифрах та картинках

Компанія ПромТорг Україна заснована у 2008 році і на сьогоднішній день є лідером на вітчизняному ринку HoReCa. Пріоритетними напрямками нашої діяльності є виробництво обладнання з нержавіючої сталі, а також холодильних та морозильних установок. Дане обладнання знайшло широке застосування у харчовій промисловості та медицині.

За останні роки ми набули великого досвіду, удосконалили наші вироби, розробили систему професійного сервісу та розширили ринки збуту пропонованої продукції не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Для України у нашому асортименті пропонується широкий вибір імпортного обладнання.

Для виробництва обладнання використовуються три цехи різної спрямованості. Кожен виріб перед відвантаженням досконально перевіряється та тестується, що гарантує його високу якість та тривалий термін служби протягом усього періоду експлуатації.

Серед наших клієнтів як комерційні підприємства (магазини, кафе, ресторани), так і бюджетні організації (школи, дитсадки, ВНЗ), а також медичні заклади та морги.

Будь-якому підприємству, пов'язаному з харчовою промисловістю, чи то великим супермаркетом, чи маленькою торговельною точкою з продажу охолоджувальних напоїв - ми надаємо кваліфіковану консультацію у виборі холодильного обладнання.

Наші інженери, згідно з наданим планом приміщення, складуть 3D модель торговельного обладнання. Таким чином ви попередньо побачите, як виглядатиме ваш магазин після встановлення нашого обладнання для підприємств торгівлі та громадського харчування.

У жарку пору року багато супермаркетів страждають від тепла, яке виробляють холодильні установки. Для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо встановити систему "виносного холоду", яка дозволить виводити тепло за межі приміщення.

Холодильне обладнання ПРОМТОРГ

Наше підприємство пропонує  холодильні вітрини  будь-яких розмірів та модифікацій українського виробництва розмірами від 1 до 2 метрів та з різними технічними характеристиками. Також пропонуємо до вашої уваги холодильні шафи, холодильні столи, холодильні ванни, холодильні пристінні гірки.

Холодильна шафа зі скляними дверима виробництва місто ПРОМТОРГ Холодильна шафа з глухими дверима виробництва місто ПРОМТОРГ

Холодильна вітрина виробництва місто ПРОМТОРГ

Холодильна ванна виробництва місто ПРОМТОРГ

Холодильний стіл виробництва місто ПРОМТОРГ

Холодильна пристінна гірка виробництва місто ПРОМТОРГ

 

Холодильна камера виробництва місто ПРОМТОРГТорго-виробниче підприємство ПромТорг  займається виготовленням на замовлення холодильних камер будь-якого виконання. Холодильні та морозильні камери   використовують підприємства харчування для зберігання та заморожування продуктів. У медицині такі камери застосовуються  для зберігання покійних . Монтаж та обслуговування холодильних та морозильних камер виробляємо по всій Україні з виїздом у будь-який регіон.

Пекарское и жарочное оборудование ПРОМТОРГ

Електрична плита виробництво місто Промторг

Компания ПРОМТОРГ также изготавливает следующее тепловое и нейтральное оборудование для предприятий питания: электрические плиты, пекарские шкафы, жарочные шкафы, электрические сковороды, мармиты и линии раздачи.

Електрична сковорода виробництва місто ПРОМТОРГ Пекарська шафа виробництва місто ПРОМТОРГ Спекотна шафа виробництва місто ПРОМТОРГ

Линии раздачи ПРОМТОРГ

Одним из главных видов выпускаемой продукции предприятия ПРОМТОРГ, являются линии раздачи, которые включают в себя: мармит первых и вторых блюд, охлаждаемый прилавок, кассовый узел, нейтральный элемент и другие элементы.

 Марміт виробництва виробництва місто ПРОМТОРГ  Лінія роздачі виробництва місто ПРОМТОРГ

За багаторічну практику, ми зауважили, що з кожним роком все більше українців віддають перевагу вітчизняній продукції, тому що. вона на порядок дешевше, а за якістю не поступається імпортним аналогам, і іноді перевершує їх за своїми характеристиками та довговічністю.

  • Ми впевнені, що 2017 рік буде сприятливим для всіх українців, які прагнуть зробити його таким.
  • Наші клієнти завжди позитивно відгукуються про нашу компанію та повертаються до нас за повторними покупками.
  • Бажаємо успіху та великих доходів усім нашим клієнтам!

Купити професійне торгове, промислове та холодильне обладнання, а також замовити установки за власним проектом ви можете вже сьогодні за вигідною ціною, звернувшись до менеджерів виробника ПромТорг