Устаткування для фаст-фуду компанії ПромТорг

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити обладнання для фаст-фуду недорого в кредит за найкращими цінами від відомих європейських брендів. Від правильно підібраного обладнання залежить якість та швидкість обслуговування клієнтів. Продаж обладнання для фаст-фуду передбачає купівлю необхідних установок для створення місця з виробництва та надання послуг швидкого харчування. Замовити обладнання для фаст-фуду ви можете у наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Обладнання для фаст-фуду, купити яке ви можете в компанії ПромТорг, доступне для продажу в кредит на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.


На сайті нашої компанії представлено обладнання для фаст-фуду, яке є одним з найбільш окупних за рахунок постійного зростання попиту на продукцію та великого клієнтопотоку. Правильна організація роботи такого підприємства та підбір установок є факторами, що впливають на успішні показники та прибутковість бізнесу.

Необхідне обладнання для фаст-фуду

Кожна така точка швидкого харчування спеціалізується однією конкретному вигляді продукції. Це передбачає встановлення певного виду апарату для приготування гамбургерів, хот-догів, пончиків, шаурми, млинців, листкової випічки, курей гриль. Представлене на нашому сайті обладнання для фаст-фуду, купити яке ви можете за доступними цінами, призначене для приготування будь-якого з видів продукції швидкого харчування.

Також, на нашому сайті ви можете купити обладнання для їдалень з доставкою по Україні.

На підприємствах не обходиться без таких установок:

  • теплового обладнання: плити та сковороди електричні, шафи гарячі та пекарські, грилі для курей, хоспери, грилі барбекю, лавові грилі;
  • електромеханічні прилади: сласери, преси для гамбургерів, овочерізки;
  • холодильне обладнання: холодильні шафи та вітрини, ларі морозильні;
  • допоміжне: гастроємності, холодильні столи.

Продаж обладнання для фаст-фуду

Компанія ПромТорг пропонує вже сьогодні обладнання для фаст-фуду за конкурентними цінами. Установки доступні для продажу в кредит на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку придбаного обладнання до будь-якого міста України.