Устаткування для пекарні: продаж і доставка від компанії ПромТорг

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг пропонує купити обладнання для пекарні в лізинг за найкращими цінами. Такі прилади встановлюються на промислових та підприємствах громадського харчування з метою виготовлення ароматної хлібобулочної продукції для подальшого вживання. Від правильно підібраного обладнання для пекарні, купити яке можна в компанії ПромТорг, залежить успіх підприємства та якість виробів. Замовити прилади ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Установки сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування. Придбати обладнання для пекарні ви можете в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також,


Особливості обладнання для пекарні

Устаткування для пекарні має створювати необхідні умови для ретельного просіювання борошна, вистоювання тіста та подальшої випічки виробів. Це відповідальний процес, тому наша компанія використовує якісні матеріали та дотримується необхідних технологій виробництва такого обладнання.

Поверхні, що контактують з продуктами харчування, виготовлені з нержавіючої сталі, яка витримує високі температури і не піддається корозії, а також не надає шкідливого впливу на їжу. Робочі камери печей теплоізольовані рівномірно розподіляють повітря, що сприяє рівномірному випіканню хлібобулочних виробів без пригорання.

Крім цього, обладнання для пекарні в лізинг, купити яке ви можете у компанії ПромТорг, передбачає різні режими випічки та можливість задавати час за допомогою таймера. Це спрощує роботу кухарям та здійснює випікання різних видів виробів за один захід. Також, на нашому сайті ви можете купити професійне обладнання для пралень за вигідними цінами з доставкою по Україні.

Необхідне обладнання пекарні включає наступні установки:

  • тістоміси;
  • електричні плити;
  • шафи пекарські та смажені;
  • просіювачі борошна;
  • печі конвекційні та ротаційні.

Також, можна придбати холодильні столи та ванни, гастроємності, стелажі, парасольки для теплового обладнання.

Де придбати обладнання для пекарні в лізинг?

Представлене обладнання для пекарні допоможе покращити показники продуктивності на кухні, а також підняти рейтинги закладу за рахунок смачних хлібобулочних виробів. Менеджери торгово-виробничого підприємства ПромТорг Україна нададуть необхідні консультації, економічні розрахунки та іншу допомогу при виборі товару, що цікавить. Придбати обладнання для пекарні в лізинг або кредит терміном на 3, 6, 10 місяців ви можете вже сьогодні, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефоном +38(066)1630905.