Неймовірна ціна на Устаткування для піцерії в Україні: продаж і доставка від компанії ПромТорг

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити обладнання для піцерії за найкращими цінами. Процес приготування такої страви має бути швидким та якісним, щоб заклад не втрачав рейтингів та обслуговував великий потік відвідувачів. Замовити обладнання для піцерій можна в наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Устаткування для піцерії, купити яке можна в компанії ПромТорг, доступне для продажу в кредит або лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.


Основні види обладнання для піцерії

Залежно від площі закладу, обсягів виробництва та клієнтопотоку, кожна професійна кухня піцерії налічує десятки різноманітного обладнання, обов'язковим серед якого мають бути:

  • теплові установки: пекарські та смажені шафи, печі для піци, плити та сковороди електричні;
  • електромеханічне: тістоміси, міксери, тісторозкатки. Такі прилади у кілька разів полегшують та прискорюють процес приготування тестових заготовок. Це економить час та трудовитрати;
  • допоміжне: слайсери, м'ясорубки, сиротерки, овочерізки, стелажі, гастроємності. Всі установки, а також холодильні столи, ванни, закриті мангали і витяжні парасольки ви можете придбати вже сьогодні.

Де придбати обладнання для піцерії?

Представлене професійне обладнання для піцерій в Україні допоможе покращити показники продуктивності кухні, а також підняти рейтинги закладу за рахунок смачної піци. Також на нашому сайті ви можете купити обладнання для пекарні за вигідними цінами. Менеджери торгово-виробничого підприємства ПромТорг Україна нададуть необхідні консультації, економічні розрахунки та іншу допомогу при виборі товару, що цікавить. Придбати обладнання для піцерії ви можете вже сьогодні, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефоном +38(066)1630905.