Професійне пральне обладнання

Торговельно-виробниче підприємство ПромТорг Україна в даному розділі пропонує купити пральня недорого за вигідними розцінками. До послуг хімчисток та пралень звертаються багато підприємств (готелі, лікарні) та приватні особи за побутовим обслуговуванням, пранням білизни та подальшою її обробкою. У каталозі компанії ПромТорг ви знайдете широкий асортимент прального обладнання в кредит на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку придбаного обладнання в будь-яке місто України, про гарантійне та сервісне обслуговування.


Компанія ПромТорг налагодила надійні партнерські відносини з багатьма імпортерами професійного обладнання для пралень, тому ми гарантуємо тривалий термін служби нашої продукції, вигідні ціни та європейську якість. Також, на нашому сайті ви можете купити обладнання для кафе та барів недорого власного виробництва за вигідними цінами.

Вибір прального обладнання 

Експерти рекомендують встановлювати велику кількість прального обладнання, купити яке ви можете у компанії ПромТорг, невеликої потужності. Це дозволить виконувати невеликі замовлення, уникнувши при цьому недовантаження. Обов'язковими установками в пральні є:

  • пральні машини – виготовляються із нержавіючої сталі, стійкої до корозії. У деяких випадках трапляються і комбіновані моделі. За параметрами віджиму бувають високошвидкісні (850-1450 об/хв), звичайні (500 об/хв) та низькошвидкісні (80-100 об/хв). Високошвидкісні більш надійні в експлуатації, безшумні, забезпечують хороший віджимання та економлять площу в приміщенні за рахунок компактних габаритів;
  • сушильні машини – застосовуються для сушіння випраної білизни за допомогою сухого гарячого повітря. Барабани виготовляються з нержавіючої сталі. Для делікатного сушіння передбачено режим контролю залишкової вологості;
  • прасувальні установки – мають прасування, на яких за допомогою валу чиста білизна переміщається вздовж прасувальної площі;
  • фінішна обробка – включає паровий манекен, точкову хімчистку та прасування, які використовуються для кінцевої обробки фасонної білизни.

Де купити обладнання для пральні?

Компанія ПромТорг пропонує вже сьогодні купити пральне обладнання в кредит на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Фахівці нашої компанії проконсультують та підберуть найбільш підходяще обладнання. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку придбаного обладнання до будь-якого міста України.