Обладнання для ресторанів у лізинг: продаж та доставка від компанії ПромТорг

Торгово-виробниче підприємство «ПромТорг Україна» пропонує вже сьогодні купити обладнання для ресторану в лізинг власного та імпортного виробництва. Правильно обладнана кухня підприємства громадського харчування впливає на якість страв, що готуються. Купити обладнання для ресторанів у лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. Наші менеджери дадуть відповіді на запитання за телефоном +38(066)1630905. Окрім цього, ми організуємо безпечну та оперативну доставку куплених товарів у будь-яке місто України, гарантійне та сервісне обслуговування.


Обладнання для ресторану Україна

Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання для ресторанів, серед яких:

  • електромеханічні прилади: овочерізки, тістоміси, міксери, м'ясорубки, слайсери;
  • холодильне обладнання: холодильні вітрини та шафи, морозильні скрині;
  • теплові установки: пекарські, гарячі та конвекційні шафи, печі для піци, плити та сковороди електричні, печі ротаційні, пароконвектомати, котли травні.

Обладнання для ресторанів, купити яке ви можете вже сьогодні через наш офіційний сайт, відрізняється від побутового за рахунок високої продуктивності, потужності, габаритів. Відповідно ціна такого обладнання в кілька разів вища, але при виборі якісних установок та приладів вони швидко окупають свою вартість за рахунок обслуговування великого потоку клієнтів. Представлене обладнання для ресторанів відповідає всім стандартам якості, тому ми гарантуємо тривалий термін служби без перебоїв у роботі.

Переваги роботи з нами:

  • індивідуальний підхід до кожного покупця;
  • власне виробництво обладнання для ресторанів з використанням якісних матеріалів та комплектуючих (нержавіюча сталь, оцинкована та вуглецева сталь);
  • співробітництво з багатьма європейськими виробниками, що гарантує постачання виключно якісних електромеханічних приладів;
  • конкурентні ціни;
  • можливість придбати обладнання для кухні ресторанів у кредит чи лізинг на вигідних умовах;
  • Доставка по Україні надійними перевізниками.

Також, на нашому сайті ви можете купити обладнання для магазинів за вигідними цінами.

Де придбати обладнання для ресторанів?

Продаж обладнання для ресторанів – один з основних напрямків діяльності торгово-виробничого підприємства Промторг Україна, купити яке ви можете вже сьогодні, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефоном +38(066)1630905. Установки доступні для продажу в кредит або лізинг на термін на 3, 6 та 10 місяців з мінімальними переплатами. Також, ми пропонуємо гарантійне та сервісне обслуговування та доставку обладнання по всій Україні.