Устаткування для їдальні: продаж і доставка від компанії ПромТорг

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує вже сьогодні купити обладнання для їдальні власного та імпортного виробництва. Правильно обладнана кухня їдальні самообслуговування впливає на якість страв, що готуються, і на швидкість сервісу відвідувачів. Устаткування для їдалень, купити яке ви можете у виробника ПромТорг, доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Наші кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі запитання за телефоном +38(066)1630905. Окрім цього, ми організуємо безпечну та оперативну доставку куплених товарів у будь-яке місто України, гарантійне та сервісне обслуговування.


Типи обладнання для їдалень

Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання для їдальні, серед якого:

  • лінії роздачі харчування: охолоджувальні прилавки, марміти перших та других страв, станція бармена, касовий вузол, нейтральний елемент, універсальний помічник;
  • електромеханічні прилади: овочерізки, тістоміси, міксери, м'ясорубки, слайсери;
  • холодильне обладнання: холодильні вітрини та шафи, морозильні скрині;
  • теплові установки: пекарські, гарячі та конвекційні шафи, печі для піци, плити та сковороди електричні, печі ротаційні, пароконвектомати, котли травні.

Устаткування для їдалень в лізинг, купити яке ви можете через наш сайт, відрізняється від побутового за рахунок високої продуктивності, потужності, габаритів. Відповідно, ціна такого обладнання в кілька разів вища, але воно швидко окупає свою вартість за рахунок обслуговування великого потоку клієнтів. Представлене обладнання для їдальні відповідає всім стандартам якості, тому його тривалий термін служби без перебоїв у роботі гарантований.

Переваги роботи з нами:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • власне виробництво обладнання для їдалень з використанням якісних матеріалів та комплектуючих (нержавіюча сталь, оцинкована та вуглецева сталь);
  • співробітництво з багатьма європейськими виробниками;
  • конкурентні ціни;
  • можливість купівлі у кредит чи лізинг на вигідних умовах;
  • Доставка по Україні надійними перевізниками.

Де придбати обладнання для їдалень?

Продаж обладнання для їдальні – один із основних напрямків діяльності торгово-виробничого підприємства ПромТорг Україна. Також ви можете придбати обладнання для ресторану, серед якого теплові, холодильні та електромеханічні установки. Придбати обладнання для їдальні в лізинг або кредит терміном на 3, 6 або 10 місяців ви можете вже сьогодні, зв'язавшись з нашими менеджерами за телефоном +38(066)1630905.