Електрогриль для поросят для кафе та ресторанів

Професійний електричний гриль для ресторанів №❶ недорого ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж у кредит ✔ сервіс

Купити електрогриль для тушок поросят

Торговельно-виробниче підприємство ПромТорг Україна за конкурентними цінами пропонує купити електрогриль для ресторанів з вертелом, який є затребуваним обладнанням для громадського харчування. Він призначений для приготування тушок поросят, баранів та інших продуктів на електричному рожні, що обертається по колу. Виробник ПромТорг Україна пропонує купити гриль для ресторану електричний вже сьогодні в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку придбаного обладнання до будь-якого міста України.

Принцип роботи та особливості електрогрилю для кафе

Корпус гриля електричного для тушок поросят виготовлений із якісної харчової нержавіючої сталі марки AISI 430. Вбудовані електричні нагрівачі (ТЕНи) виробляють інфрачервоне випромінювання, за рахунок якого здійснюється приготування. Завдяки автоматичному обертанню знімного рожна забезпечується рівномірна обробка тушки поросяти або баранчика з усіх боків. Електрогриль для кафе та ресторанів, купити який ви можете вже сьогодні, оснащений електроприводом обертання рожна та переміщення блоку ТЕНів. Задня, бічна стінка та двері виготовлені із жаростійкого скла, що дозволяє кухареві візуально контролювати процес приготування. Також в робочу камеру вбудовано освітлення для кращої оглядовості. Управління електричним грилем для тушок поросят здійснюється з електронної панелі керування.

Електрогриль з вертелом для кафе, купити який ви можете за доступною та конкурентною ціною, дозволяє легко проводити санітарну обробку, а система керування не потребує спеціальних знань та навичок. Конструкція відрізняється стильним дизайном та підкреслить респектабельність будь-якого закладу громадського харчування. Крім того, більша оглядовість робить процес приготування привабливим для клієнта.

Продаж електричних грилів.

Компанія ПромТорг пропонує купити електричний гриль для тушок поросят для ресторанів в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Серед іншого теплового обладнання для продажу є коптильна камера, купити яку ви можете за вигідними цінами. З усіх питань конфігурацій, наявності, вартості та доставки звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905.