Промислова фаршемішалка для м'яса

► Кращі ціни на фаршемішалки промислові ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити промислову фаршемішалку для м'яса

Промислова фаршемішалка для м'яса (фаршемес) – це техніка, яка дозволяє перемішувати фарш та інші в'язкі продукти до однорідного стану, а також масажувати та солити невеликі шматки м'яса (вагою до 500 г). До продуктів у процесі перемішування можна додавати борошно, спеції, барвники, розсіл та інші інгредієнти, передбачені рецептурою. Дане обладнання найбільше затребуване на м'ясопереробних виробництвах, де їх використовують у виробництві шинки, ковбаси, м'ясних хлібів та посолу м'яса.

У нашому каталозі ви можете купити  промислові фаршемішалки для м'яса настільного та підлогового типу установки. Широкий асортимент товару дозволяє легко підібрати відповідну модель відповідно до індивідуальних потреб та побажань. 

Призначення фаршемесів та асортимент 

Промислові фаршемеси призначені для перемішування рибного та м'ясного фаршу, сиру та інших пастоподібних продуктів харчування. Сфера їх використання досить широка: м'ясокомбінати, магазини, ковбасні та м'ясні цехи, заводи з виготовлення консервів. У нашому каталозі ви знайдете професійні фаршемеси Sirman італійського виробництва настільного та підлогового типу. Вони характеризуються такими перевагами як:

  • легкість експлуатації;
  • надійність та практичність;
  • швидке та якісне перемішування.

Будова фаршемішалки промислової 

Будова фаршемішалки дуже проста. Вона складається з таких основних елементів:

  • двигун;
  • ємність для змішування;
  • валки, за допомогою яких здійснюється перемішування;
  • панель управління;
  • кришка для ємності.

Також пристрій може бути обладнано підставкою, яка утримує ємність у піднятому положенні і дає можливість повертати ємність, щоб легше вивантажувати готову продукцію.

Неймовірна ціна на Промислові фаршеміси в Харків

В інтернет-магазині офіційного дистриб'ютора в Україні компанії ПромТорг представлені промислові фаршемеси, купити які можна за найкращою ціною з гарантією від виробника. Оформити замовлення чи отримати детальну консультацію від досвідчених фахівців можна за телефоном +38 (066) 163-09-05. Товари доступні на продаж у кредит чи лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.