Хліборізальна машина електрична промислова для їдальні

► Найкращі ціни на хліборізки електричні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити хліборізку електричну промислову

Хліборізка електрична промислова для їдальні, купити яку ви можете за вигідною ціною ,  використовується на підприємствах, що спеціалізуються на виробництві та продажу хлібобулочних виробів, та дозволяє отримати акуратний та презентабельний продукт на виході для подальшого продажу чи використання.

У нашому каталозі ви знайдете хліборізальні машини  настільного та підлогового типу. Настільні хліборізки мають компактні розміри і не займають багато місця. Моделі ж підлогового типу характеризуються високою продуктивністю та застосовуються на великих підприємствах громадського харчування.

Використання та особливості хліборізки електричної 

Установки є високотехнологічним і безпечним обладнанням, не складним в експлуатації. Корпус переважно виготовляється з якісної нержавіючої сталі, що не надає шкідливого впливу на продукти харчування. Продуктивність хліборізок досягає понад 500 буханців хліба за годину. Товщина нарізки може бути як фіксованою, так і регульованою. 

Хліборізка електрична дозволяє прискорити процес обробки хлібобулочних виробів та підвищити якість різання. Хліборізка промислова, купити яку можна вже сьогодні через каталог нашого сайту, застосовується у:

  • їдалень;
  • кондитерські цехи;
  • булочних;
  • пекарнях;
  • ресторанах;
  • кафе.

Прилади бувають автоматичними, напівавтоматичними та механічними. У 90 % випадків застосовуються автоматичні та напівавтоматичні системи, оскільки – це універсальні установки, які потребують особливих умов обслуговування. Хліборізка електрична дозволяє акуратно нарізати будь-який вид хліба на рівні шматки, розмір та товщину яких можна легко відрегулювати. Також на нашому сайті ви можете купити промислові слайсери для нарізки овочів за вигідними цінами.

В асортименті представлена ​​хліборізка настільна , яка компактно розміщується на робочому столі та установки для підлоги для великих обсягів виробництва.

Неймовірна ціна на Хліборізки електричні в ПромТорг |

Купити хліборізки промислові за ціною виробника можна в інтернет-магазині ПромТорг. Замовити хліборізальні машини для їдальні ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905, вони дадуть відповідь на будь-які питання, що виникають, і при необхідності допоможуть підібрати потрібну модель. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Доставка здійснюється територією України. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування.