Устаткування холодильне від виробника ПромТорг

У каталозі торгово-виробничого підприємства Ви можете купити промислове холодильне обладнання за найкращими цінами з доставкою по Україні. На офіційному сайті компанії ПромТорг представлено якісне та сучасне холодильне обладнання широким асортиментом холодильних камер, холодильних шаф, холодильних вітрин. Холодильне обладнання, купити яке ви можете у компанії ПромТорг, є доступним для продажу в кредит або лізинг терміном до 10 місяців на вигідних умовах. Також ми організовуємо безпечну доставку по Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.


Особливості виробництва промислового холодильного обладнання

Холодильне обладнання має попит на торгових, виробничих, харчових підприємствах та в медичній сфері. Виробництво холодильного обладнання - один із основних та головних напрямів діяльності компанії ПромТорг.

Для виготовлення холодильних установок використовують потужні німецькі (Danfoss) або італійські (ACC) холодильні агрегати. Для виробництва холодильного обладнання застосовується якісна оцинкована або нержавіюча сталь марки AiSi 304. У сендвіч-панелях використовується утеплювач пінополіуретан.

На все холодильне обладнання надається гарантія 12 місяців. Робота з нами - запорука якості та довготривалої співпраці. Ми відкриті для нового та чесного партнерства. Купити холодильне обладнання в лізинг для подальшого заморожування та охолодження продуктів харчування ви можете вже сьогодні через сайт компанії ПромТорг. З усіх питань звертайтесь за телефоном +38(066)1630905