Подрібнювач льоду електричний для коктейлів.

 

► Найкращі ціни ★ на подрібнювачі для льоду ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс


Купити подрібнювач льоду електричний для коктейлів

Подрібнювач льоду електричний для коктейлів - це обладнання, призначене для дроблення льоду в крихітну крихту. Техніка цього ефективно використовується у приготуванні алкогольних і безалкогольних коктейлів , тому користується великим попитом у барах, ресторанах та інших закладах комунального харчування.

У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент професійних подрібнювачів для льоду , що дозволяє легко підібрати найкращий варіант відповідно до індивідуальних вимог і побажань. Всі прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування.

Особливості конструкції подрібнювачів льоду

Дробарка для льоду популярна в буфетах, барах, ресторанах, кафе, де застосовується лід та його крихта для прикраси та охолодження різних коктейлів, чаю, соків та інших напоїв. Подрібнювач для льоду буває двох видів:

  • механічним - застосовуються у закладах з невеликим потоком відвідувачем та нечастим застосуванням даного обладнання;
  • автоматичним – підходять для частого та безперервного використання, не вимагають присутності працівника для приготування.

Подрібнювач льоду, купити який ви можете за конкурентною ціною, застосовується в ресторанному бізнесі, коли необхідно крижаною крихтою прикрасити страви, освіжаючі салати, та наповнити ємності для охолодження шампанського. 

Корпус даного обладнання виготовляється з нержавіючої сталі, анодованого алюмінію в поєднанні з ABS пластиком. Ножі для дроблення та таця для подрібненого льоду – з нержавіючої сталі. За рахунок гумових ковпачків на ніжках обладнання стійке на будь-якій поверхні. У деяких моделях передбачено регулювання дроблення, що дозволяє керувати середніми габаритами уламків. Також, на нашому сайті ви можете купити вакууматор професійний для пакування продуктів та їх захисту від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Неймовірна ціна на Подрібнювачі для льоду в ПромТорг |

Купити електричний подрібнювач льоду ви можете за найкращою ціною у офіційного дистриб'ютора компанії ПромТорг. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Вартість може змінюватися заводом-виробником. Подрібнювач для льоду доступний для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери. Також ми організовуємо доставку купленого обладнання по всій території України, гарантійне та сервісне обслуговування.