Картоплечистка електрична промислова для їдальні

►Кращі ціни від виробника на картоплечистки промислові ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити картоплечистку електричну промислову

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити електричні картоплечистки промислові недорого за найкращою ціною. Обладнання незамінне для великих виробничих компаній, що спеціалізуються на випуску готових продуктів харчування та напівфабрикатів. Представлені прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості. Замовити картоплечистки виробничіелектричні можна у наших менеджерів за телефоном +38(066)163-09-05. Кожен клієнт має можливість придбати обладнання від світових виробників (Sirman, Торгмаш, Apach, Pimak, Inoxtech). Електрична картоплечистка, купити яку ви можете за конкурентною ціною, доступна для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Картоплечистка промислова: особливості та принцип роботи

Виробничі картоплечистки використовуються не тільки для очищення картоплі, але й інших коренеплодів: моркви, буряків тощо. Очищення картоплі вручну забирає великі витрати праці та часу. В середньому одна людина за 1 годину здатна очистити до 6 кг, то картоплечистка промислова, купити яку ви можете вже сьогодні в торговельно-виробничому підприємстві ПромТорг - до 300 кг/година. Така електрична картоплечистка промислова дозволяє знизити трудовитрати та заощадити час на професійній кухні.

Принцип роботи устаткування досить простий. Картопля засипається в ємність, очищення шкірки відбувається за рахунок спеціального ножа або абразивної поверхні, що шліфують плід. Завдяки можливості підключення до каналізації, під струменем води очищення видаляються у спеціальні накопичувачі або в каналізацію, і на виході ми отримуємо очищену та миту картоплю. Ефективна робота електричної картоплечистки, купити яку ви можете у компанії ПромТорг, прийнято вважати, якщо очищено 90-95% поверхневого шару. Також, на нашому сайті ви можете купити промислові блендери для виготовлення різних видів коктейлів за доступними цінами.

Як вибрати електричну картоплечистку

Устаткування класифікується за кількома параметрами:

  • способу встановлення: настільні або підлогові;
  • режиму роботи: періодичної чи безперервної дії;
  • напрузі: 220 В або 380 В.

Величезне значення має продуктивність устаткування, все залежить, який обсяг коренеплодів потрібно очищати за одиницю часу. Тому, перш ніж купити електричну картоплечистку, важливо:

  • визначити обсягу сировини, що переробляється;
  • наявність точки підключення з необхідною напругою у необхідному місці установки;
  • мати можливість підключення картоплечистки до водопроводу та каналізації.

Продаж картоплечисток електричних

Компанія Промторг займається продажем електричних картоплечисток протягом багатьох років. На сайті ви знайдете обладнання таких фірм як Sirman, Торгмаш, Apach, Pimak, Inoxtech. Кожна модель виготовлена ​​із нержавіючих матеріалів з використанням якісних комплектуючих. Купити картоплечистку промислову від виробника можна вже сьогодні у компанії ПромТорг. Менеджери допоможуть визначитися з вибором моделі та за необхідності оформлять замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні.