Кавомолка електрична професійна для кав'ярні та магазинів

►Найкращі ціни на професійні кавомолки електричні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

 

Купити професійну кавомолку електричну для кав'ярні

Кавомолка електрична професійна - обладнання, яке використовується на підприємствах громадського харчування та дозволяє за секунди забезпечити бездоганну якість помелу кави. У нашому каталозі ви знайдете:

  •  бункерні кавомолки;
  •  кавомолки прямого помелу .

Широкий асортимент товарів надає можливість підібрати найкращу модель відповідно до індивідуальних вимог та побажань.

Італійські кавомолки від виробників CEADO, Astoria та Apach характеризуються надійністю, ефективністю та високою продуктивністю. Придбати професійну кавомолку електричну  для кав'ярні та магазинів з гарантією від виробника ви можете у компанії ПромТорг. Всі прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування.

Види професійних кавомолок 

Професійні бункерні кавомолки оснащені механічним дозатором. Вони використовуються для подрібнення певного сорту кави для певної кавоварки. У бункерних кавомолках існує бункер, у якому виробляється помел зерна. З цього бункера бариста набирає каву в холдер (ріжок) шляхом натискання на спеціальну пелюсток. Зазвичай у бункері для меленої кави встановлено датчик, який відключає кавомолку, коли бункер повний. Також на бункері часто встановлюють механічний або електронний лічильник порцій, який фіксує кількість натискань на пелюсток.

У кавомолках прямого помелу передбачено електронне дозування. Дане обладнання також призначене для дозування кави в холдер (ріжок), але помел у ньому здійснюється безпосередньо перед використанням кави. Це відбувається шляхом програмування кількості кави, що подрібнюється, на порцію. Такі кавомолки можуть бути додатково оснащені функцією безперервного помелу, тобто подрібнення кави, доки оператор тримає кнопку.

Неймовірна ціна на кавомолки електричні в ПромТорг |

Купити професійні кавомолки італійського виробництва ви можете за найкращою ціною офіційного дистриб'ютора – компанії ПромТорг. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Доставка обладнання здійснюється по всій Україні. Товари доступні для продажу в кредит або лізинг терміном на 3,6 та 10 місяців. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування.