Конвекційна піч для випічки

Найкращі ціни ★ на конвекційні печі для випічки ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Конвекційні печі промислові Whirlpool AFO 602 (Вірпул, Італія) мають лите цільне дно і закруглені кути. Управління – цифрове. У моделі передбачено 20 програм та ще 3 фази приготування їжі. Вбудований автомобільний реверсивний вентилятор. Апарат розрахований на 25 страв. Передбачено галогенове висвітлення. Максимальна температура повітря – 230 C. Конструкція виконана з нержавіючої сталі, передбачені Snap-Fit ущільнення на камері печі. Усередині є 3 рівні, відстані між якими 75 мм, розмір листа 440х345 мм.

Купити конвекційну піч для випічки

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити конвекційну піч для випікання за найкращими цінами. Обладнання призначене для приготування хлібобулочних та кондитерських виробів на кухнях підприємств громадського харчування та отримання страв хорошої якості з будь-якого тесту. Замовити конвекційну піч ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)163-09-05. Установки сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування. Конвекційна піч для випічки доступна для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах із мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Застосування конвекційної печі для випікання

Традиційно конвекційна піч для випічки, купити яку ви можете за знижкою, використовується для приготування хлібобулочних та кондитерських виробів. Однак область її застосування може бути значно ширшою. Вона дозволяє готувати заморожені напівфабрикати, розігрівати готові страви. Представлені установки різняться також за кількістю внутрішніх рівнів, потужністю та продуктивністю. Управління може бути електромеханічним чи електронним.

Також, у каталозі нашого сайту ви можете  купити пароконвектомат  та інше електромеханічне обладнання, серед якого професійні міксери , тістоміси та ін., що допоможе вам оптимізувати процес роботи на кухні та допоможе заощадити час на приготування різноманітних страв.

Продаж конвекційних печей для випічки

Компанія ПромТорг Україна пропонує вже сьогодні купити конвекційні печі для випікання за доступною ціною. Для виготовлення обладнання використовуються надійні матеріали та якісні комплектуючі, що гарантують тривалий термін служби даних пристроїв. Також у вас є можливість купити конвекційну піч для випікання в кредит або лізинг на 3, 6 або 10 місяців на вигідних умовах. Телефонуйте нашим фахівцям за телефоном +38(066)1630905. Доставка у будь-який регіон країни надійними перевізниками вам гарантована.

Нижче ви можете ознайомитись з основними параметрами обладнання:

Найменування

Розміри, мм

тех. параметри

Ціна, грн.

 

 

 

 

 

 

 

Пекти конвекційна

 

 

 

 

 

 

 

900х800х1320

-   Місткість 6 рівнів

-   корпус та камера нерж. сталь

-   скляні двері

-   Розмір листа 600х400

-   Робоча температура +50..+320 С

-   механічне регулювання температури верхніх та нижніх ТЕНів

-    час виходу на температуру 200 С зі шпилькою та порожніми листами 12 хвилин

-    2 вентилятори обдування

-    діаметр крильчатки вентилятора -180 мм

-    380В, 9,6 кВт

 

 

 

 

 

 

 183790

Підставка під конвекційну піч

900х800х400

- Нерж. сталь або Ст3 з порошковим покриттям

 

Візок для шпильки

650х500х450

- Нерж. сталь або Ст3 з порошковим покриттям