Куттер промисловий для м'яса та ковбаси

►Кращі ціни на куттери для подрібнення м'яса та ковбаси ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити промисловий куттер для м'яса та ковбаси

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує великий асортимент промислових куттерів подрібнювачів найпопулярніших брендів за найкращими цінами. Це обладнання призначене для подрібнення овочів, ягід, м'яса, горіхів, сухофруктів та інших інгредієнтів. У нас ви легко зможете купити промисловий куттер для м'яса чи ковбаси з потрібними характеристиками. Всі прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування. 

Конструкція куттерів та асортимент компанії ПромТорг

Конструкція обладнання складається з каркасу з двигуном, чаші, кришки та кількох пар ножів. Домогтися необхідного подрібнення продуктів дозволяють розміщені всередині чаші ножі, що обертаються. Вони бувають:

  • гладкі (підходять для різання овочів та розмелювання горіхів);

  • крупнозубчасті (використовуються при роботі з твердими продуктами та замішуванні тіста);

  • дрібнозубчасті (подрібнюють ягоди та зелень).

Ніж у промисловому куттері необхідно підбирати відповідно до завдання, що стоїть перед кухарем. Неправильно вибраний ніж або його форма може спричинити недостатнє подрібнення або змішування продуктів. 

Компанія ПромТорг пропонує величезний вибір професійних кухонних кутерів різних торгових марок, серед яких є виробник  GoodFood , який зарекомендував себе як оптимальне поєднання доступної ціни та високої якості.  

Різновиди промислових куттерів 

Кутери з охолодженням використовують під час роботи з м'ясом. Через велику швидкість обертання шпинделя м'ясо може нагріватися. Пристрої, обладнані системою охолодження, дозволяють уникнути підварювання фаршу.

Варильний куттер складається з конструкції з герметичною кришкою з гідравлічним типом керування. У такому приладі маса піддається тепловому впливу. Усередині чаші підвищена температура, коли продукт уваривается.

Бліксер - куттер, що поєднує в собі функції блендера, збивальної машини та подрібнювача. 

Гриндер (млин)  – це універсальний кухонний подрібнювач, призначений для дроблення твердих сухих харчових компонентів.

В асортименті сайту є як горизонтальні, так і вертикальні моделі, куттер настільний та підлоговий. Для невеликих виробничих потреб можна вибрати куттер об'ємом до 6 літрів, а більш істотних обсягів переробки підійде куттер на 14 літрів і більше. Тому ви легко підберете тут оптимальний варіант, що максимально відповідає індивідуальним вимогам і побажанням.

Вертикальні та горизонтальні куттери

Важливий елемент конструкції куттера подрібнювача - чаша. Вона може бути встановлена ​​у горизонтальному або вертикальному положенні. Для промислових потреб найчастіше встановлюють прилади з горизонтальними чашами, оскільки в них можна подрібнювати продукцію дуже в'язкої консистенції. При цьому в масі зберігається волога, що важливо для якості готового напівфабрикату. Крім того, горизонтальні ємності в більшості модифікацій знімні, тому їх легко очищати. І протікання на вал рідини та жиру у подібних конструкціях виключено. У вертикальному вигляді куттера чаша не звичайна, а конусовидної форми. Такі пристрої найчастіше використовують на малогабаритних кухнях або в побуті.

Переваги та призначення промислових куттерів

Популярність використання такого обладнання обумовлюється такими перевагами:

  • швидкістю приготування;

  • рівномірністю подрібнення;

  • однорідністю одержуваної маси;

  • подрібненням заморожених продуктів;

  • наявністю різних ножів.

Професійний куттер для ковбаси дуже швидко справляється з виготовленням фаршу та подрібненням інших продуктів. І незважаючи на те, що фарш ви отримаєте за кілька хвилин після запуску пристрою, він буде ідеальним. До того ж цей пристрій відмінно подрібнює як свіже, так і заморожене м'ясо. А завдяки різним формам ножів можна отримувати страви різного ступеня подрібнення.

Неймовірна ціна на куттери промислові в ПромТорг |

Кутери подрібнювачі призначені для виготовлення ковбас, паштетів, соусів і супів-пюре, ягідних мусів і джемів, замісу тіста, дроблення горіхів, шоколаду, сухарів та ін. , фаст-фудів, їдалень, супермаркетів. Обладнання такого типу дозволяє суттєво полегшити роботу, заощадити на персоналі та порадувати відвідувачів свого закладу громадського харчування. 

Замовити промисловий куттер для м'яса або отримати професійну консультацію можна у наших менеджерів за телефоном +38(066)163-09-05. Товари доступні на продаж у кредит чи лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні, гарантійне та сервісне обслуговування. Термін гарантії на комплектуючі – 12 місяців. Доставка – 1-3 дні. Вартість може змінюватися заводом-виробником.