Ломтерізки

►Кращі ціни від виробника на промислові скибки для нарізки ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити скибку для нарізки гастрономічних продуктів

Компанія ПромТорг Україна пропонує популярне обладнання імпортного виробництва - скибки для нарізки, купити які ви можете за вигідними цінами з доставкою по Україні.

Ломтерізки професійні електричні використовують на підприємствах громадського харчування для швидкого та акуратного нарізування м'яса, ковбаси, сирів, копченостей, рибного філе, овочів та інших гастрономічних продуктів. Дане обладнання дозволяє заощадити час та нарізати необхідні інгредієнти на скибочки потрібної товщини для приготування салатів та страв, а також для подальшого продажу чи декоративного прикраси столу.

У нашому каталозі ви знайдете автоматичні, напівавтоматичні та ручні промислові скибочки італійських виробників Inoxtech, Sirman, RGV, Frosty, а також торгових марок GoodFood та HURAKAN виробництва КНР. Широкий асортимент товару дає можливість легко підібрати відповідну модель відповідно до індивідуальних побажань та потреб.

Застосування скибок для нарізки продуктів

Підприємства харчової промисловості часто стикаються з необхідністю оптимізації виробничих процесів та збільшення швидкості обслуговування клієнтів. Збільшити швидкість нарізки без втрати якості допоможе скибка для нарізки продуктів, купити яку ви можете за вигідною ціною.

На сайті компанії ПромТорг представлений широкий асортимент скибок для нарізки. Особливість полягає в тому, що вони виготовлені з нержавіючих матеріалів, мають високу продуктивність та низький шум під час роботи. Моделі відрізняються кутом нахилу і товщиною нарізки, а невелика вага установки дозволяє легко встановлювати обладнання на будь-якій робочій поверхні.

Принцип роботи скибки для нарізки овочів

За допомогою обладнання можна нарізати харчові продукти однаковими шматочками. Товщину кожної скибочки можна регулювати від 1 до 15 мм залежно від виду та потреби. Нарізаний овоч, фрукт чи будь-який інший продукт необхідно обов'язково фіксувати у тримачі.

Перед тим, як купити скибку для нарізки, важливо розуміти особливості його конструкції, кількістю і видом ножів. Важливо знати, чи передбачена система охолодження двигуна, оскільки якщо він постійно перегріватиметься, апарат швидко вийде з ладу. Якщо у вас невелике підприємство громадського харчування, або пристрій встановлюватиметься в супермаркеті у відділі з сирами, ковбасами, віддавайте перевагу компактнішим моделям. Ломтерізка виконуватиме поставлені функції, але значно заощадить місце.

У великих закладах громадського харчування, де необхідно обробляти велику кількість харчових продуктів та мінімізувати участь персоналу, віддавайте перевагу промисловим скибкам напівавтоматичного типу, де оператор тільки подаватиме продукт на нарізку. Також, існують повністю автоматичні промислові слайсери для нарізки овочів. Їх застосовують у цехах, великих ресторанах. У таких приладах передбачено спеціальні лотки для видачі нарізаних продуктів.

Продаж скибок для нарізки продуктів

Компанія ПромТорг надає можливість купити скибку для нарізки овочів, ковбаси, м'яса, овочів на вигідних умовах. Купуючи обладнання на сайті, кожен клієнт отримує гарантію. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. Доставка здійснюється територією України. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування. У разі виникнення запитань, звертайтесь до менеджерів компанії за телефоном +38 (066) 163-09-05.