Машина для виробництва Гриссіні

Машина для виробництва Гриссіні Mac.Pan MGRA/25L автоматична, купити яку ви можете у компанії ПромТорг,  активно використовується на підприємствах громадського харчування та хлібопекарнях для швидкого та якісного виробництва хлібних паличок.

У комплект поставки входить пресуючий пристрій, за рахунок якого товщина тесту стає рівною при подачі на матрицю. Крім ручного керування, нарізка тесту може керуватися через програмування таймера безперервної дії. Всі елементи, що контактують з інгредієнтами, виготовлені з нержавіючої сталі. Матриці легко знімаються через дію на дві ручки. Також регулюється швидкість транспортера, що відводить, і підлаштовується до будь-якого типу продукту.

Габаритні параметри – 550x2450x1500 мм, потужність – 130 кВт, вага – 120 кг, продуктивність 50 кг/год, вихід стрічки – 1200 мм, вантажної – 900 мм.
 

Модель Цена,грн. Купить
MGRA/25L 508820
457938

Машина для виробництва Гриссіні Mac.Pan MGR/25 з функцією ручного обрізання виробів, купити яку ви можете у компанії ПромТорг,  призначена для застосування у сфері харчової промисловості, харчування, хлібопекарнях та підприємствах з виробництва хлібобулочних виробів.

Всі елементи, що контактують з інгредієнтами, виготовлені з нержавіючої сталі. Передбачено спеціальний прес, який робить товщину тіста рівномірною та рівною.

Параметри пристрою: 470x1400x1410 мм, продуктивність – 50 кг/година, потужність – 85 кВт

Модель Цена,грн. Купить
MGR/25 257088
231379

Машина для виробництва Гриссіні Mac.Pan MGR/15 з ручним обрізанням виробів, купити яку ви можете в компанії ПромТорг, призначена для застосування на підприємствах громадського харчування, цехах з виробництва хлібобулочних виробів та в інших сферах харчової промисловості для якісного та швидкого виробництва хлібних паличок.

Усі компоненти, що мають контакт із харчовими продуктами, виготовлені з якісної нержавійки та тефлону. Обрізка відбувається за рахунок важеля при подачі на конвейєр.

Продуктивність – до 20 кг/година, параметри пристрою – 650x500x300 мм, потужність – 20 кВт, діаметр виробів – 4-24 мм.

Модель Цена,грн. Купить
MGR/15 166036
149432

Найкращі ціни ★ на машини для виробництва Гриссіні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс


Купити машину для виробництва Гриссіні

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити машини для виробництва Гриссіні (хлібних паличок) за найкращою ціною. Апарати застосовуються на підприємствах громадського харчування, хлібопекарнях та забезпечує оперативне виготовлення великого обсягу продукції. Купити Гриссіні  машини для виробництва хлібних паличок  можна у наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування. Машина для виробництва хлібних паличок Гриссіні, купитияку ви можете у компанії ПромТорг, доступно для продажу в кредит чи лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні та гарантійне та сервісне обслуговування. Крім цього, на сайті нашої компанії ви можете купити борошнопросіювач за вигідною ціною, який використовується для очищення борошна від сторонніх домішок.

Придбати машини для виробництва Гриссіні (хлібних паличок) ви можете за найкращою ціною у офіційного дистриб'ютора компанії ПромТорг. З питань, що виникають, щодо конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Доставка – 1-3 дні. Вартість може змінюватися заводом-виробником.