Устаткування для моргу: продаж і доставка від компанії ПромТорг

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити обладнання для моргу власного виробництва за найкращими цінами. Використання даних конструкцій (підйомних та гідравлічних візків, аутопсійних та допоміжних столів) сприяє суттєвому зниженню витрат, збільшенню ефективності зберігання тіл померлих та роботи фахівців. Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам якості. Замовити обладнання для моргів ви можете у наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Устаткування для моргу, купити яке ви можете у компанії ПромТорг Україна, доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Сучасне медичне обладнання для моргів

Будь-який медичний заклад чи центр, де передбачено приміщення для зберігання трупів, проведення патологоанатомічних процедур та розтину потребує сучасного та якісного оснащення. На сьогоднішній день виробники з урахуванням сучасних технологій вимог санепінемстанцій для зручності персоналу вдосконалили обладнання для моргу. Використання старих непрактичних візків, звичайних столів, неякісних холодильних камер давно не виправдано ні в технологічному, ні в економічному плані. 

Компанія ПромТорг пропонує купити обладнання для моргу, виробництво якого ми займаємося вже більше 10 років. Ми пропонуємо сучасні, надійні, практичні установки для різних підрозділів медичних установ, використання яких сприяє зменшенню витрат, зростання ефективності зберігання тіл покійних та роботи спеціалістів. 

Яке обладнання для моргу ми пропонуємо?

У нас ви можете придбати:

  • візки - забезпечують швидке транспортування трупів у межах та за межами будівлі;
  • столи для автопсії - дозволяють значно швидше і зручніше препарувати трупи;
  • допоміжні столи для розміщення медичних інструментів;
  • підголівники та підколінники для аутопсії;
  • холодильні камери для зберігання трупів дозволяють зберігати тіла померлих у належних температурних умовах.

Продаж обладнання для моргів

Компанія ПромТорг Україна виготовляє обладнання для моргів як у стандартних модифікаціях, так і на індивідуальні запити клієнта. Також, на нашому сайті ви можете купати холодильні шафи з глухими дверима з нержавіючої сталі для зберігання медикаментів, виробничі столи з нержавіючої сталі та інше обладнання за вигідними цінами. Придбати обладнання для моргу ви можете за вигідними цінами від виробника ПромТорг Україна. Всі конструкції доступні вам в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905.