Пила для м'яса та кісток електрична стрічкова

►Найкращі ціни на пили для м'яса електричні стрічкові ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити пилку для м'яса та кісток електричну

Пила для м'яса та кісток електрична, купити яку за вигідною ціною ви можете у компанії ПромТорг, - це професійне обладнання, що дозволяє працювати з м'ясом з кістками. Крім цього, при використанні пилки працівник може контролювати розмір і вагу шматків, що нарізаються. Прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування.

Пилки для м'яса , купити які ви можете в компанії ПромТорг, доступні для продажу в кредит або лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Обладнання абсолютно безпечне в експлуатації та унеможливлює травматизм. У нашому каталозі представлені моделі настільного та підлогового типу. В асортименті представлені пили стрічкові настільні для м'яса та установки для підлоги.

Застосування пили для різання м'яса та кісток 

Для виготовлення  пили для м'яса і кісток використовуються тільки якісні та міцні матеріали (нержавіюча сталь, анодований алюміній), з довгим терміном служби, і не надають шкідливого впливу на оброблюваний продукт. 

Серед інших переваг обладнання:

  • швидке розпилювання як свіжого, так і замороженого м'яса;
  • виключено подрібнення шматків вчасно розпилу;
  • передбачено функцію регулювання форми шматків;
  • привабливий зовнішній вигляд нарізаного м'яса для покупців;
  • мінімум відходів після процесу;
  • легкість у догляді та миття.

Також на нашому сайті ви можете купити  прес для котлет гамбургерів за доступною ціною, які застосовуються для формування акуратних, рівних фаршових котлет.

Елементи та принцип роботи пили для м'яса.

Основними складовими обладнання є:

  • стільниця;
  • ріжуча пилка;
  • обмежувач;
  • штовхач.

Пила для м'яса та кісток має наступний принцип роботи: шматок м'яса надійно кріпиться за рахунок лотка, після чого регулюється необхідна товщина майбутнього шматка, за допомогою штовхача працівник подає м'ясо до пилки, і наприкінці нарізані шматки потрапляють у спеціальну ємність окремо від відходів.

Продаж пилок для м'яса та кісток

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити пилки для м'яса стрічкові за найкращою ціною. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6 або 10 місяців із мінімальними переплатами. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Доставка здійснюється по всій Україні. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування.