Професійна плита для кухні

Кращі ціни на плити професійні електричні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Електроплита двоконфорочна з духовкою ЕПК-2 - обладнання, без якого не обходиться жодна професійна кухня, використовується для приготування страв. Обладнання поєднує якісні матеріали та оригінальний дизайн, що дозволяє вписатися в будь-яке приміщення. 

Технічні характеристики:

  • матеріал верхньої частини – нержавіюча сталь товщиною 1,5 мм;
  • каркас – профільна труба 40Х40;
  • кількість конфорок – 2;
  • потужність – 9,6 квт.
  •  

Купити плиту для кухні професійну

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити професійні плити для кухні за вигідними цінами нашого виробництва з доставкою по Україні. Обладнання є невід'ємною частиною будь-якої кухні підприємств громадського харчування та призначене для приготування та підігріву їжі в кафе, барах та ресторанах, для яких важлива ергономічність. Професійні електроплити сертифіковані та відповідають стандартам якості. Замовити обладнання ви можете у наших менеджерів за телефонами +38(066)1630905. Плита електрична професійна, купити яку ви можете від виробника ПромТорг, доступна для продажу в кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні, гарантійне та сервісне обслуговування.

Особливості професійних електроплит виробництва ПромТорг

Обладнання відрізняється високою продуктивністю, витримує великі навантаження та розраховане на тривалу та безперебійну роботу. Залежно від конкретної моделі електроплити бувають з духовкою або без. Крім цього, представлені модифікації відрізняються за кількістю конфорок: дво-, три-, чотири-і шести-конфорочні. Всі конфорки плоскі, прямокутної форми, що дозволяє легко пересувати ємності по робочій поверхні. 

Конструктивні характеристики професійних плит для кухні

Для виробництва виробу використовується якісна харчова нержавіюча сталь марки AISI 304, відрізняється ергономічним дизайном і впишеться в будь-який інтер'єр професійної кухні. серед інших особливостей:

  • каркас - профільна труба нержавіюча перетином 40*40 мм;
  • верхня панель плити виконана з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм;
  • на панелі розташовані перемикачі регулювання температури;
  • моделі без духовки комплектуються нижньою полицею для розміщення кухонного інвентарю та посуду.

Продаж професійних електроплит

Професійні їдальні для кухні, купити які ви можете на вигідних умовах, виготовляються з вітчизняних матеріалів, якість яких перевірена часом. На всю продукцію, а також на матеріали надаються сертифікати якості та відповідності нормам санепідемстанції. Серед іншого теплового обладнання ви також можете купити  професійну піч для піци за кращими цінами. Установки доступні для продажу в кредит або лізинг терміном 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. На електроплитах встановлюються конфорки та ТЕНи українського виробництва з гарантією 12 місяців. Гарантія також поширюється на пакетні перемикачі, які дозволяють встановити потрібний тепловий режим на плиті та духовці.