Преси для фаршу

►Кращі ціни на преси для гамбургерів ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Прес для гамбургерів Apach AHP100 механічний використовується для формування гамбургерів, біфштексів, котлет із м'ясного фаршу на підприємствах громадського харчування та фаст-фуду.

Корпус пристрою виготовлений з полірованого анодованого алюмінію, а форма та інші деталі, що контактують з м'ясом – з нержавіючої сталі. Пресування досягається за рахунок опускання важеля. Діаметр циліндра складає – 100 мм.

Параметри виробу – 250х190х320 мм, вага – 5 кг, тип установки – настільний.

Купити прес для котлет гамбургерів

ПромТорг Україна пропонує купити преси для гамбургерів за вигідною ціною з доставкою по Україні. Обладнання використовується на кухнях ресторанів, кафе, підприємств фаст-фуду для одержання ідеально круглих та рівних заготовок з м'яса для майбутнього гамбургера. Замовити преси для котлет гамбургерів можна у наших менеджерів за телефоном +38(066)163-09-05. Прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування. Прес для фаршу, купитиякий ви можете у компанії ПромТорг, доступний для продажу в кредит чи лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Особливості та принцип роботи преса для фаршу

Прилад застосовується для формування акуратних, рівних котлет із фаршу. Використовуються різні варіанти м'ясного або рибного фаршу з інгредієнтами (яйця, спеції та панірувальні сухарики). Преси для котлет гамбургерів дозволяють прискорити процес приготування. Також, на нашому сайті ви можете купити пилки для м'яса за вигідною ціною для обробки м'яса з кістками на шматки потрібного розміру. 

За принципом дії обладнання просте у використанні. У спеціальну ємність необхідно покласти потрібну порцію м'ясного фаршу та за допомогою опускання важеля притиснути кришку. На виході виходить котлета потрібного розміру та ідеальної круглої форми. Після цього котлета обсмажується або поміщається до холодильника для зберігання. Також для забезпечення максимальної гігієни на форму кладеться харчова плівка або папір. Корпуси  пресів для котлет гамбургерів  виготовляються з анодованого алюмінію, а деталі, що торкаються фаршу – з нержавіючої сталі.

Неймовірна ціна на преси для гамбургерів в Київ |

Купити преси для фаршу ви можете за найкращою ціною у офіційного дистриб'ютора компанії ПромТорг. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Доставка – 1-3 дні. Преси для гамбургерів доступні для продажу в кредит або лізинг на вигідних умовах на строк до 10 місяців. Вартість може змінюватися заводом-виробником.