професійні

 Компанія ПромТорг пропонує купити професійні посудомийні машини для кафе та ресторанів за вигідними цінами з доставкою по всій Україні. Обладнання використовується на підприємствах громадського харчування для швидкого та ефективного миття посуду, що скорочує тимчасові та трудові витрати. Замовити посудомийну професійну машину ви можете через наш сайт або, зателефонувавши менеджерам за телефоном +38(066)1630905. Усі установки сертифіковані та відповідають європейським стандартам якості. Посудомийна машина для кафе та ресторанів, купити яку можна в компанії ПромТорг, доступна для продажу в кредит на строк до 10 місяців під вигідні відсотки. Ми забезпечуємо гарантійне та сервісне обслуговування, а також доставку куплених товарів по Україні.

Типи посудомийних машин професійних

Обладнання поділяється на такі види:

  • фронтальні посудомийки - відрізняються компактними розмірами, невеликим об'ємом бака, можливістю встановлення в будь-якому місці приміщення, в комплектацію зазвичай входить тримачі для тарілок, склянок та інших столових приладів;
  • купольні - має великі габарити, призначена і для миття каструль, гастроємностей, підносів та ін. Відрізняються коротким циклом миття та високою продуктивністю;
  • конвейєрні - економічні у плані витрати води, миючого засобу та електроенергії. Найбільш продуктивні із усіх видів. Можуть оснащуватися візками, диспенсерами та ін.

Неймовірна ціна на Посудомийні машини професійні в ПромТорг |

На нашому сайті ви можете купити професійні посудомийні машини для кафе та ресторанів відомих виробників Whirlpool (Грманія) та ТоргМаш Гродно (Білорусь) за вигідними цінами з доставкою по Україні. У компанії ви також можете купити професійну м'ясорубку для переробки будь-якого виду м'яса у фарш за короткий термін.

Купити посудомийну промислову машину ви можете за конкурентною ціною у офіційного дистриб'ютора – компанії ПромТорг. Устаткування доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6 та 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Доставка – 1-3 дні.