Професійні сушильні машини для білизни

►Кращі ціни на сушильні машини для пралень ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в лізинг ✔ сервіс

Купити професійну сушильну машину для білизни

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити професійні сушильні машини для білизни за найкращими цінами. Обладнання встановлюється у різних закладах (школах, пралень, їдалень, гуртожитках, ресторанах, базах відпочинку, готелях) для швидкого та якісного сушіння білизни після прання. Замовити сушильні машини для білизни ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Всі прилади сертифіковані та відповідають Директиві ЄС про машини, механізми та машинне обладнання. Машина сушильна промислова, купитияку ви можете в компанії «ПромТорг Україна», доступна для продажу в кредит або лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні, гарантійне та сервісне обслуговування.

Особливості машин сушильних промислових

Професійна сушильна машина – невід'ємний елемент будь-якої пральні або хімчистки. Машина сушильна промислова, купити яку ви можете в компанії ПромТорг, дозволяє швидко, ефективно і дбайливо позбавити випрані речі від вологи, запобігаючи їх швидкому зношуванню. У продажу існують сушильні машини, здатні працювати в багатьох різних режимах, адаптованих під кожен конкретний тип білизни.

Принцип роботи промислових сушильних машин полягає в рівномірному обдуванні прохолодним або підігрітим повітрям білизни в барабані. Залежно від кількості програм можна просушити білизну для зберігання в шафі, підготувати її до прасування або просто освіжити від неприємних запахів. Придбати промислові сушильні машини для білизни ви можете за найкращими цінами в торгово-виробничому підприємстві ПромТорг. Також на нашому сайті ви можете купити професійні пральні машини, які призначені для швидкого та якісного прання великого обсягу речей.

Переваги використання сушильних машин

Більшість підприємств, які пропонують послуги з прання, сушіння та прасування речей, купують промислові сушильні машини для білизни з наступних причин:

  • висока продуктивність – залежно від моделі за один раз можна просушити у машині від 8 до 15 кг білизни;
  • економія часу – за 2 години можна висушити до 8 кг білизни;
  • багатофункціональність – існують прості та складні моделі з безліччю програм, наприклад, режим прасування, який дозволяє позбутися жорстких складок. Система SoftMove забезпечує плавне обертання барабана. Технологія Steam Care відповідає за ефективну обробку парою, а також система 6TH SENSE (6 почуття);
  • зручна панель управління – може бути кнопковою або сенсорною.

В інтернет-магазині ПромТорг Україна представлено безліч моделей професійних сушильних машин для білизни, купити які можна за доступною ціною.

Критерії вибору машин для сушіння білизни

Перед тим, як купити промислові сушильні машини, слід звернути увагу на такі параметри обладнання:

  • Місткість – існують моделі, яких за один цикл можна висушити від 8 до 15 кг білизни;
  • тип завантаження – фронтальний чи вертикальний. Все залежить від особливостей приміщення та зручності використання;
  • тип управління - існують агрегати з кнопковими, сенсорними панелями, а також перемикачами;
  • кількість програм – що їх більше, то вища ймовірність, що користувач знайде свій варіант за типом білизни;
  • Енергоспоживання - Найбільш економічні моделі, що відповідають класу енергоспоживання A, але у продажу зустрічаються і пристрої, що відносяться до класу B. Вони можуть коштувати дешевше, але під час роботи витрачають більше електрики.
  • спосіб сушіння – є агрегати з вентиляційним (витяжним) чи конденсаційним механізмом. При першому - вологе гаряче повітря виходить назовні за допомогою спеціальної системи вентиляції, а при конденсаційному повітря охолоджується в кінці циклу.

Неймовірна ціна на Промислові сушильні машини в Київ

Купити промислові сушильні машини для білизни ви можете за найкращою ціною у офіційного дистриб'ютора компанії ПромТорг. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Доставка – 1-3 дні. Вартість може змінюватися заводом-виробником. Ціна на обладнання повністю виправдана його функціональними властивостями та технічними характеристиками.