Промислові блендери

► Найкращі ціни на промислові блендери ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити якісний промисловий блендер для коктейлів

ПромТорг Україна протягом кількох років успішно займається реалізацією обладнання для кухні, серед якого блендери високої якості. Прилади встановлюються в барах, кафе, ресторанах для приготування:

  • складних, молочних та фруктових коктейлів.
  • соусів, пюре, кремів.

Купити промисловий блендер для ресторану можна в кредит або розстрочку на 3,6,10 місяців з мінімальними переплатами. На все обладнання надається 100% гарантія якості.

Блендери високої якості промислові

За допомогою промислового блендера для коктейлів можна суттєво скоротити час приготування різних коктейлів та страв. Тому подібне барне обладнання дуже затребуване у роботі кухарів та барменів на підприємствах громадського харчування. Професійний кухонний блендер оснащений двигуном високої потужності та регулятором швидкості, завдяки чому він здатний переробляти різні продукти та справно працювати тривалий термін.

Переваги промислового блендера

Промисловий блендер характеризується такими перевагами, як:

  • витривалість до інтенсивних навантажень;
  • надійність;
  • висока продуктивність.

Техніка цього дозволяє обробити кілька кілограмів інгредієнтів за короткий проміжок часу. Використовуючи професійний блендер , можна також дуже швидко перемолоти лід або приготувати молочний коктейль. Завдяки специфічним конструктивним особливостям, промисловий блендер від компанії ПромТорг здатний витримувати тривалу безперебійну роботу, що дуже важливо для великих закладів з великим потоком клієнтів.

Неймовірна ціна на Промислові блендери в ПромТорг |

На сайті компанії ПромТорг Україна представлений широкий вибір високоякісного обладнання для барів та ресторанів найкращих торгових марок. Тут ви легко підберете оптимальну модель блендера із потрібними характеристиками італійського, американського, голландського чи китайського виробництва. Ціна на обладнання повністю виправдана його функціональними властивостями та технічними характеристиками. Також ми організовуємо оперативну та безпечну доставку по Україні та сервісне обслуговування. З усіх питань ви можете звертатися до наших компетентних менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05.