Промислова рисоварка для суші

 ►Кращі ціни рисоварки для суші професійні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити професійну рисоварку для суші

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити професійні рисоварки для суші за вигідними цінами з доставкою по Україні. Обладнання є невід'ємною частиною професійної кухні на підприємствах громадського харчування та призначене для приготування та підігріву рису та інших круп у кафе, барах та ресторанах. Промислові рисоварки для суші сертифіковані та відповідають стандартам якості. Замовити обладнання ви можете у наших менеджерів за телефонами +38(066)1630905. Рисоварка для суші професійна, купитияку ви можете від виробника ПромТорг, доступна для продажу в кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по Україні, гарантійне та сервісне обслуговування.

Принцип роботи та види рисоварок промислових

 

Рисоварка автоматично вимикається і переходить у режим підігріву, коли в каструлі закінчується вся вільна рідина при вбиранні її рисом та википання, і дно чаші починає нагріватися вище 100 °C. Залежно від сфери застосування можна виділити побутові та промислові рисоварки. Промислове обладнання більш потужне та витривале, розраховане на тривалу безперебійну експлуатацію. Також рисоварки можуть бути з механічним чи електронним керуванням.

Переваги рисоварок промислових

  • можливість завжди подавати клієнтам ідеально приготовлені страви;
  • Вода в ємності ніколи не закипає, завдяки чому рис виходить розсипчастим та м'яким;
  • У агрегатах після виготовлення продукту включається режим підігріву.

Продаж професійних рисоварок для суші

Професійні рисоварки для суші, купити які ви можете на вигідних умовах, виготовляються із надійних матеріалів, якість яких перевірена часом. На всю продукцію, а також на матеріали надаються сертифікати якості та відповідності нормам санепідемстанції. Ціна на обладнання повністю виправдана його функціональними властивостями та технічними характеристиками.