Винна шафа зі скляними дверима Frosty KWS-23 (Італія)

Характеристики Шафа винна Frosty KWS-23

 • Виробник – Frosty, Італія;
 • Об'єм 60 л;
 • Місткість – 23 пляшки;
 • Температурний режим t=+5°/+20°C;
 • Скляні двері, решітчасті полиці 2+1;
 • Електронний контролер із цифровим дисплеєм;
 • Внутрішнє LED підсвічування;
 • Зовні – забарвлений метал;
 • Потужність – 0,09 кВт;
 • Напруга – 220 В.

Быстрый заказ

Цена: 9629 ₴

Сравнительные характеристики моделей Шафа винна Frosty KWS-23

Модель Цена,грн. Купить Длина, мм Ширина, мм Высота, мм Потребление, кВт/сут. Объем, л
KWS-23 10820
9629
0 0 0 0 0
Наша доставка по Украине
Доставка оборудования по Украине
 • Тарифы: обычно в несколько раз дешевле НП и Деливери. Стоимость доставки обычно зависит от региона, количества товаров и размера
 • Безопасность: одна погрузка и одна выгрузка (минимальный риск повреждений)
 • Скорость: получение товара на следующий день после заказа (при условии наличия на складе)
 • Доверие: оплата остатка при получении на РС предприятия с помощью любой системы электронных платежей
Он-лайн
рассрочка
до 10 мес
Купить оборудование в рассрочку в Украине
 • Купить в рассрочку на выгодных условиях без визита в банк на условиях лизинга.
 • Простые условия и быстрое оформление, которое займет 1 - 2 дня.
График платежей при покупке в рассрочку
Модель на 3 мес. на 6 мес. на 10 мес.
KWS-23 10376
по 3458
₴ в мес
11248
по 1874
₴ в мес
12669
по 1266
₴ в мес

Особливості шафи винної Frosty KWS-23

Шафа винна Frosty KWS-23 - стильна кліматична шафа для охолодження, зберігання та подачі вина, яка відповідає всім вимогам професійних сомельє. Він забезпечує необхідні постійні температури зберігання та споживання для різних вин та знайшов широке застосування у ресторанах, барах, торгових залах та кафе. Це професійне холодильне обладнання відрізняється практично безшумною роботою, що дозволяє використовувати його у готельних номерах та кабінетах. А компактні розміри дозволяють вільно розміщувати шафу в будь-якому обмеженому робочому просторі - на барних стійках, в кав'ярнях, міні-готелях. Економне споживання електроенергії - ще одна важлива перевага цієї моделі.

Сучасний цифровий дисплей та внутрішнє LED-підсвічування

Система LED-освітлення дозволяє максимально покращити огляд вашої колекції, якісно відтінити всю кольорову гаму вмісту кожної пляшки та змусити виглядати стильно та сучасно весь вміст винної шафи. Внутрішнє підсвічування розміщене над верхньою полицею таким чином, щоб світло не впливало на якість та смак вина. А спеціально затоноване скло оберігає вино від окислення і не дозволяє втрачати свою колірну гамму. Сенсорний цифровий дисплей у цій шафі відображає всю необхідну інформацію про те, в яких умовах зберігається ваше вино в даний момент. 

Оригінальні двері, що перевішуються, із захистом від УФ-променів

Шафа забезпечена прозорими дверима зі сталевою рамкою та спеціальним димчастим склопакетом із загартованого скла. Така конструкція дверей надійно захищає вино від впливу ультрафіолетових променів і дозволяє розміщувати винну шафу в будь-якому місці, гарантуючи 100% дотримання всіх умов зберігання та дозрівання вина. Також скляні двері дають можливість детально ознайомитися з усім вмістом шафи, при цьому її не відкриваючи, що дозволяє зберегти внутрішній температурний режим. Двері легко переважуються для відкривання в інший бік і мають спеціальну магнітну прокладку, яка забезпечує щільне прилягання дверей до корпусу шафи.

Корпус із оцинкованої сталі з хромованими полицями

Корпус изготовлен из стали с полимерным матовым покрытием черного цвета и 4 отдельно регулируемыми ножками. Изнутри корпус обшит качественным темным пластиком, что позволяет минимизировать количество глубоких царапин, а мелкие – вообще сделать невидимыми. Внутри корпуса располагаются хромированные решетчатые полки 2+1, которые позволяют одновременно хранить до 23 бутылок вина и других напитков при диапазоне температур от +5 до +20 °С. Все бутылки хранятся в горизонтальном положении, что предотвращает рассыхание пробок. Каждая полка снабжена специальными ограничителями, которые не позволят ей выпасть из холодильника при неосторожном вытягивании винных бутылок и сохранить в целости и сохранности вашу винную коллекцию.

Купить винный шкаф Frosty KWS- 23

Купить винный шкаф Frosty KWS- 23 со скидкой и с гарантией от производителя можно в компании ПромТорг. Наши менеджеры помогут в подборе подходящей модели и грамотно проконсультируют по любому вопросу. Мы организовываем быструю доставку по всей Украине, гарантийное и сервисное обслуживание. Товары доступны для продажи в рассрочку или кредит сроком на 3,6 и 10 месяцев на выгодных условиях. Чтобы оформить заказ, звоните по телефону +38(066)1630905 или оставляйте заявку на сайте.