Професійний слайсер для різання гастрономічних продуктів

►Найкращі ціни від виробника на промислові слайсери для нарізки ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити слайсер для нарізки гастрономічних продуктів

Компанія ПромТорг Україна пропонує популярне обладнання імпортного виробництва - слайсери для нарізки, купити які ви можете за вигідними цінами з доставкою по Україні.

Слайсери професійні електричні використовують на підприємствах громадського харчування для швидкої та акуратної нарізки м'яса, ковбаси, сирів, копченостей, рибного філе, овочів та інших гастрономічних продуктів. Дане обладнання дозволяє заощадити час та нарізати необхідні інгредієнти на скибочки потрібної товщини для приготування салатів та страв, а також для подальшого продажу чи декоративного прикраси столу.

У нашому каталозі ви знайдете автоматичні, напівавтоматичні та ручні промислові слайсери для нарізки італійських виробників Inoxtech, Sirman, RGV, Frosty, а також торгових марок GoodFood та HURAKAN виробництва КНР. Широкий асортимент товару дає можливість легко підібрати відповідну модель відповідно до індивідуальних побажань та потреб.

Застосування слайсерів для нарізування продуктів

Підприємства харчової промисловості часто стикаються з необхідністю оптимізації виробничих процесів та збільшення швидкості обслуговування клієнтів. Збільшити швидкість нарізки без втрати якості допоможе слайсер для нарізки продуктів, який ви можете купити за вигідною ціною.

На сайті компанії ПромТорг представлений широкий асортимент слайсерів для нарізки. Особливість полягає в тому, що вони виготовлені з нержавіючих матеріалів, мають високу продуктивність та низький шум під час роботи. Моделі відрізняються кутом нахилу і товщиною нарізки, а невелика вага установки дозволяє легко встановлювати обладнання на будь-якій робочій поверхні.

Принцип роботи слайсера для нарізки овочів

За допомогою обладнання можна нарізати харчові продукти однаковими шматочками. Товщину кожної скибочки можна регулювати від 1 до 15 мм залежно від виду та потреби. Нарізаний овоч, фрукт чи будь-який інший продукт необхідно обов'язково фіксувати у тримачі. 

Перед тим, як купити слайсер для нарізки, важливо розуміти особливості його конструкції, кількість і вид ножів. Важливо знати, чи передбачена система охолодження двигуна, оскільки якщо він постійно перегріватиметься, апарат швидко вийде з ладу. Якщо у вас невелике підприємство громадського харчування, або пристрій встановлюватиметься в супермаркеті у відділі з сирами, ковбасами, віддавайте перевагу компактнішим моделям. Слайсер виконуватиме поставлені функції, але значно заощадить місце. 

У великих закладах громадського харчування, де необхідно обробляти велику кількість харчових продуктів та мінімізувати участь персоналу, віддавайте перевагу промисловим слайсерам напівавтоматичного типу, де оператор тільки подаватиме продукт на нарізку. Також, існують повністю автоматичні промислові слайсери для нарізки овочів. Їх застосовують у цехах, великих ресторанах. У таких приладах передбачено спеціальні лотки для видачі нарізаних продуктів. 

Неймовірна ціна на Слайсери для нарізки продуктів в ПромТорг |

Компанія ПромТорг надає можливість купити слайсери для нарізування овочів, ковбаси, м'яса, овочів на вигідних умовах. Купуючи обладнання на сайті, кожен клієнт отримує гарантію. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. Доставка здійснюється територією України. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування. У разі виникнення запитань, звертайтесь до менеджерів компанії за телефоном +38 (066) 163-09-05.