Стелажі для посуду: продаж і доставка від компанії ПромТорг.

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити нержавіючий стелаж для посуду за найкращими цінами. Обладнання використовується переважно для раціонального розміщення кухонного посуду, технологічної техніки та іншого інвентарю. Замовити стелажі для посуду ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Усі прилади сертифіковані та відповідають необхідним стандартам якості. Стелаж кухонний (нержавіюча сталь), купити який ви можете у виробника ПромТорг, доступний для продажу в кредит або лізинг на суму від 5000 грн. на вигідних умовах терміном 3, 6, 10 місяців. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні.


Особливості конструкції стелажів для посуду з нержавіючої сталі

Такий вид виробів використовується на складах, підсобках, холодильних камерах для розміщення посуду (тарелок, склянок, каструль, столових приладів) та продуктів харчування. Зварна конструкція є каркасом з профільної труби 30*30 мм товщиною 1 мм і полицями з листа нержавійки (або чорного металу СТ-3). На сайті компанії ПромТорг ви можете купити стелажі для посуду з нержавіючої сталі перфоровані, ґратчасті, кондитерські. Висота виробу складає 1800 мм, довжина, ширина може бути будь-якою залежно від вимоги замовника. Також на нашому сайті ви можете купити торгові стелажі від виробника , які дозволяють розмістити товари максимально доступно та зручно для покупця, тим самим підвищити рівні продажів.

Варіанти виконання стелажів для посуду

Така продукція дозволяє оптимально організувати робочий простір, покращити умови праці та полегшити процес приготування різноманітних страв. Підприємство ПромТорг виготовляє стелажі різних модифікацій та будь-яких типорозмірів з урахуванням побажань клієнта:

  • економ - каркас та полиці виконані зі сталі з полімерним покриттям;
  • оптиму - каркас із сталі з порошковим покриттям, полиці - з нержавіючої сталі;
  • преміум – всі деталі повністю виконані з нержавіючої сталі.

Де купити стелажі для нержавіючої сталі?

Виробник ПромТорг пропонує купити стелажі для посуду за конкурентними цінами. Обладнання доступне для продажу на виплат на суму від 5000 грн. терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. За бажанням замовника можливе виробництво стелажів для посуду з будь-якими розмірами та конфігураціями. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905.