Виробничі столи з нержавіючої сталі для громадського харчування

Найкращі ціни на столи виробничі з нержавіючої сталі ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс


Купити стіл виробничий з нержавіючої сталі

Торговельно-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити виробничі столи з нержавіючої сталі недорого нашого виробництва за ціною зі знижкою. Якість допоміжного обладнання підтверджується потрібними сертифікатами. Щоб замовити виробничі столи для громадського харчування , залиште заявку на сайті або дзвоніть за телефонами +38(066)1630905. Столи виробничі з нержавіючої сталі для громадського харчування , купитиякі ви можете у виробника ПромТорг доступні для продажу в кредит або лізинг при замовленні від 5000 грн. терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах із мінімальними переплатами. За бажанням замовника можливе виробництво столів з нержавіючої сталі з будь-якими конфігураціями. Ціни вказані з огляду на мінімальні розміри. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні.

Особливості столів виробничих для громадського харчування

Обладнання має просту конструкцію і є збірною або звареною рамою з обробною поверхнею. Столи виробничі, купити які ви можете у компанії ПромТорг, поділяються на такі види.

  • пристінні та острівні - встановлюються біля стіни або посередині приміщення;
  • з полицями чи без полиць - наявність полиць збільшує практичність виробів;
  • для збирання відходів - зі спеціальним отвором у робочій поверхні;
  • столи для борошняних робіт - зі стільницею із вологостійкої фанери;
  • з вмонтованим миттям і без - наявність миття дозволяє значно спростити та прискорити обробку та обробку м'яса, риби та овочів;
  • з різними параметрами – довжина від 500 мм до 2000 мм з кроком у 100 мм, висота – 850 мм, ширина – 600 мм, 700 мм, 800 мм.

Конструкція столу виробничого з нержавіючої сталі

Торгово-виробниче підприємство пропонує вироби у 3-х модифікаціях:

  • економ;
  • оптиму; 
  • профі.

Товщина металу на всіх виробах 0,8 мм. Для каркасу використовують профільну трубу 30*30 мм або 40*40 мм за вимогами замовника. Можливе виготовлення полиць, стільниці та каркасу з нержавіючої сталі марок AISI 201, AISI 430, AISI 304. Стільниця має шумопоглинаюче наповнення за рахунок вклеєного ДСП. За бажанням клієнта можливе виготовлення столів будь-яких розмірів та конфігурацій. Також, на нашому сайті ви можете купити мийну ванну . Таке нейтральне обладнання призначене для роботи з посудом (миття, промивання, замочування, обробки), а також для миття продуктів харчування.

Неймовірна ціна на столи промислові для громадського харчування в ПромТорг |

Виробник ПромТорг пропонує купити промислові столи за конкурентними цінами. Обладнання доступне для продажу на виплат на суму від 5000 грн. терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. За бажанням замовника можливе виробництво столів з нержавіючої сталі з будь-якими розмірами та конфігураціями. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905.