Сиротерка електрична професійна для твердих та м'яких сирів

► Найкращі ціни на сиротерки електричні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити сиротерку електричну професійну

Професійні електричні сиротерки для твердих та м'яких сирів – це затребуване обладнання для професійної кухні ресторану, кафе, піцерії, їдальні та інших закладів громадського харчування. Принцип роботи сиротерки дуже простий. У завантажувальну чашу міститься сир. Спеціальний прес усередині машини штовхає продукт до диска, що розтирає сир до потрібної кондиції. Для того щоб отримувати різноманітну форму інгредієнта, потрібно окремо придбати комплект ножів і дисків, щоб робити різні заготівлі сиру для кожної страви.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити  сиротерки для моцарелли і м'яких сирів , сиротерки для пармезан і твердих сирів ,  а також терки-подрібнювачі італійського виробництва таких торгових марок як Fama, Sirman, Apach і Fimar. Обладнання виготовлене з екологічно чистих металів, що забезпечує гігієнічність та безпеку експлуатації. Сиротерки також ударостійкі, що збільшує їх термін служби. Конструкція компактна не займає багато місця та зручна в експлуатації.

Навіщо потрібні сиротерки електричні?

Сиротерки електричні професійні дозволяють прискорити процес приготування страв, адже сир служить присипкою для деяких видів випічки, других страв та ін. Апарати призначені для обробки як м'яких (моцарелли, адигейського та ін), так і твердих (голландського, гауди тощо) сортів сиру.

До переваг використання електричних сиротерок :

  • оптимізацію процесів приготування – не потрібно задіяти велику кількість персоналу;
  • скорочення часу для підготовки сиру;
  • безвідходність – прилад подрібнює всю продукцію. 

Конструктивні особливості електричної сиротертя

Установки повністю виготовляються із нержавіючої сталі або алюмінію. Таке обладнання відрізняється:

  • гарною зносостійкістю та довговічністю;
  • міцністю та стійкістю до ударів;
  • Висока продуктивність.

Сиротерка електрична відповідає санітарним нормам та повністю безпечно у використанні. Моделі сиротерок відрізняються за потужністю, чим більший цей показник, тим твердіше вони можуть переробляти сири. При виборі електричної сиротерки, купити яку ви можете у компанії ПромТорг, важливо враховувати її продуктивність. Все залежить від потреб. Також слід звернути увагу на призначення обладнання: якщо модель призначена для подрібнення твердих сирів, то вона може не впоратися з м'якими, і навпаки. Також на нашому сайті ви можете купити прес для цитрусових за вигідними цінами.

Неймовірна ціна на Сироварки електричні в ПромТорг |

Купити сиротерки електричні  за вигідною ціною виробника можна в інтернет-магазині ПромТорг. Замовити апарати ви можете у наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905, вони дадуть відповідь на будь-які питання, що виникають, і при необхідності допоможуть підібрати потрібну модель. Прилади сертифіковані та відповідають стандартам якості, що висуваються до сучасного технологічного обладнання для підприємств харчування. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Доставка здійснюється територією України. Також ми організовуємо гарантійне та сервісне обслуговування.