Теплове обладнання підприємств харчування: продаж і доставка від компанії ПромТорг

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити теплове обладнання підприємств харчування за найкращими цінами. Даний вид обладнання є основним на будь-якій професійній кухні, оскільки спрощує процес приготування і робить його значно швидше. Такі установки призначені для приготування страв у великих кількостях, тому вони потрібні у ресторанах, кафе, барах, їдальнях з високою прохідністю відвідувачів. Ми пропонуємо теплове обладнання громадського харчування від відомих європейських виробників та власного виробництва. Ми використовуємо якісні матеріали та комплектуючі для довговічності будь-якого виду приладів. Теплове обладнання підприємств харчування, купити яке ви можете у компанії ПромТорг, доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку установок до будь-якого міста України.


Види та особливості теплового обладнання підприємств харчування

Залежно від виду страви застосовується різне електричне теплове обладнання. На нашому сайті ви можете купити:

  • лінії роздачі (марміти перших та других страв, холодильні прилавки, нейтральні елементи, універсальні помічники);
  • електроплити;
  • пекарські та смажені шафи;
  • електричні сковороди;
  • пароконвектомати;
  • печі для піци;
  • травні котли;
  • подові та ротаційні печі.

Так, для приготування смаженої їжі застосовуються електричні сковороди, для випікання борошняних виробів - пекарські шафи, для смаження семочок, арахісу і т.д. - жарочні шафи, широко використовуються для підприємств харчування промислові електричні плити, для італійських макаронів - паста-станція, для випікання великої кількості хліба та інших борошняних виробів - конвекційні печі, для м'яса при високій температурі (до 600 градусів) - вугільні печі.

Теплове обладнання підприємств харчування виробляється з нержавіючої сталі, як нагрівальні ТЕНи, елементи управління та інші складові використовуються перевірені комплектуючі вітчизняних та імпортних виробників. Гарантія якості та довговічності наших виробів під час правильної експлуатації перевірена часом. Наші вироби не поступаються якістю імпортним, але при цьому вартість обладнання на порядок нижча.

Продаж побутової техніки

Теплове обладнання, купити яке ви можете за вигідною ціною в компанії ПромТорг Україна, доступне для продажу в кредит та лізинг із мінімальними переплатами. Для виробництва ми використовуємо лише якісні матеріали та комплектуючі, що гарантує тривалий термін служби обладнання. З усіх питань дзвоніть менеджерам за телефоном +38(066)1630905.