Тістомісильні машини

►Кращі ціни від виробника на тістомісильні машини промислові ✔ 100% гарантія якості ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити електричну тістомісильну машину

Електрична тістомісильна машина, купити яку ви можете за вигідною ціною в компанії ПромТорг, - затребуване обладнання для будь-якого підприємства громадського харчування (кафе, ресторану, піцерії) з виробництва кондитерської та хлібобулочної продукції. Він дозволяє швидко замісити круте, дріжджове або листкове тісто, заощадити трудовитрати підприємства та збільшити продуктивність.

Завдяки продуманій конструкції спіральної тістомісильної машини тісто добре насичується киснем, що збільшує пишність готової випічки. Техніка цього ідеально підходить для приготування бісквітного, листкового та інших видів тесту середньої щільності. А з замішуванням твердого тіста найкраще справляються горизонтальні тістомісильні машини . Завдяки їх технічному устрою та потужності заміс найгустішого і густого тесту не становить жодної складності.

Тістомісильні машини промислові 

Власники ресотранів, кафе, кондитерських вирішують купити тістомісильну промислову машину, оскільки вона дозволяє заощадити час, людські ресурси і замісити великий обсяг тіста. Перед тим, як купити тістоміс, важливо визначити оптимальну модель, яка підійде під специфіку діяльності конкретного підприємства. Устаткування класифікується на такі типи:

  • настільні – відрізняються компактними розмірами, підходять для застосування на невеликих кухнях, приватних ресторанах та пекарнях. Такі кухонні тістоміси замішують тісто порційно через певні інтервали часу;
  • підлогові – габаритне обладнання, що застосовується на підприємствах з великою прохідністю клієнтів. Передбачено роботу обладнання без зупинки протягом тривалого часу.

Також на нашому сайті ви можете купити тестораскатки електричні для швидкого заготівлі тіста для подальшого приготування різноманітних страв. А для якісного приготування страв з тіста пропонуємо подивитися смажені шафи.

Тістомісильна машина дозволяє здійснити заміс крутого, листкового, дріжджового тіста. За типом конструкції обладнання поділяється на такі види:

  • спіральні тістоміси - підходить для отримання дріжджового тіста з пшеничного або житнього борошна. Процес приготування займає 15-20 хв;
  • горизонтальні тістоміси - використовують для крутого тіста (без дріжджів) для приготування пельменів, чебуреків тощо;

Продаж тістомісильних машин професійних

Обладнання буває одно- та двошвидкісне: перша швидкість використовується для перемішування інгредієнтів, друга – для отримання потрібної структури тесту. Це дозволяє прискорити процес замісу тесту. Тістомісильна машина комплектується дежою, що обертається, з нержавійки. Більш дорогі моделі мають опцію підйому голови і знімної діжі.

Купити тістоміс ви можете за найкращою ціною у офіційного дистриб'ютора – компанії ПромТорг. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент обладнання від найпопулярніших виробників. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Купити тістоміс ви можете в кредит або лізинг терміном на 3, 6 та 10 місяців. Доставка тістомісів – 1-3 дні. Вартість може змінюватися заводом-виробником.