Вакуумний пакувальник професійний, виробничий для продуктів

Найкращі ціни на професійні вакуумні пакувальники для продуктів ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити вакуумний пакувальник професійний

Ви задумали купити вакууматор для продуктів професійний ? Вакууматор виробничий купити на виплат для продуктів на вигідних умовах дозволяє наш фінансовий партнер в Україні терміном на 3,6 і 10 місяців. Купити вакууматор виробничий для будь-яких пакетів , підібрати найкращу модель для вакуумування ваших продуктів допоможуть наші менеджери за телефоном +380661630905. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні, гарантійне та сервісне обслуговування. 

Купити професійний вакууматор для продуктів стає важливим на виробництві м'ясних та рибних виробів. Це продовжить термін зберігання продуктів і зробить зручнішим для їх транспортування. Усі вакуумні пакувальники сертифіковані та відповідають стандартам якості. У нас ви можете купити вакууматор зі знижкою до 15% при оплаті на ФОП або купити з ПДВ, якщо це необхідно.

Особливості конструкції та принцип дії вакууматорів

Головне завдання вакуумування – максимально зберегти свіжість заготовок та збільшити їх термін придатності. Основними умовами для псування продуктів є волога, сонячне світло та кисень, які сприяють стрімкому розвитку мікробів. Вакуум виключає ці чинники, тому процес розкладання їжі суттєво уповільнюється. Особливо це стосується швидкопсувних овочів, м'яса та молочних продуктів. Кисень не окислює їх, за рахунок чого їжа залишається свіжою до 3-5 разів довше порівняно з іншими способами зберігання. 

Вакуумні пакувальники складаються з камери з прозорою кришкою, панелі керування та нагрівального елемента. Процес роботи із нею досить простий і вимагає спеціального навчання персоналу. У продажу є вакууматори для будь-яких пакетів .

Різновиди промислових вакууматорів

Залежно від типу установки існує два основних види даних пристроїв:

  • настільні;
  • підлогові.

Настільні прилади компактні, але менш продуктивні ніж підлогові. За типом конструкції вакуумні пакувальники бувають:

  • однокамерні;
  • двокамерні;
  • безкамерні.

У камерних пристроях вакуумування відбувається у спеціальній камері. Однокамерні моделі є найбільш популярними серед користувачів, але на підприємствах з високою продуктивністю можуть використовуватися також двокамерні машини. У безкамерних пакувальниках камера відсутня і вони не призначені для пакування рідин. Такий вид обладнання ідеально підходить для використання в домашніх умовах та на невеликих виробництвах громадського харчування.

Вакууматори можуть виготовлятися з харчового пластику або нержавіючої сталі, і відрізнятися між собою швидкістю відкачування повітря. Потужність помпи впливає на рівень шуму в процесі роботи, а від потужності приладу та його продуктивності залежить напруга підключення до мережі (220 або 380 В). Сучасні моделі оснащуються дисплеєм, керування яким може бути ручним, напівавтоматичним або повністю автоматичним. 

Переваги професійних вакууматорів

Вакуумне пакувальне обладнання забезпечує оптимальні умови зберігання практично будь-яких продуктів харчування з повним збереженням смакових і корисних якостей, тоді як звичайна заморозка або охолодження погіршують зовнішній вигляд і змінюють клітинну структуру товару. Для цпакування можуть використовуватися будь-які вакуумні пакети . Така техніка дозволяє гріти їжу в мікрохвильовій печі або брати її з собою в дорогу не боячись, що вона зіпсується. Серед інших переваг пакувальників:

  • у кілька разів зростає термін зберігання продуктів;
  • звільняється місце у холодильнику чи морозильній камері;
  • жирна їжа не втрачає смаку;
  • збереження первинного зовнішнього вигляду продуктів без розмокання та обвітрювання;
  • їжа не вбирає сторонніх запахів.

Для професійних вакууматорів використовують спеціальні пакети або контейнери. Пакети відрізняються за текстурою, великий попит має рифлений поліетилен, оскільки він не злипається. 

Неймовірна ціна на Професійні вакуумні пакувальники в ПромТорг |

Компанія ПромТорг пропонує широкий асортимент вакуумних пакувальників від найпопулярніших та перевірених брендів: Orved, Henkelman, Petros, HURAKAN, Apach, Frosty, Sirman. Тут ви легко можете купити професійний харчовий вакууматор із потрібними характеристиками за найкращою ціною. Залежно від типу продуктів та запланованого обсягу обробки, слід вибирати модель з відповідним рівнем потужності та продуктивності. Для великих підприємств можуть підійти пристрої з додатковими функціями, як друк етикеток або маркування за датою.