Виробничі мийні ванни з нержавіючої сталі для громадського харчування.

►Кращі ціни від виробника на ванни мийні з нержавіючої сталі промислові для громадського харчування ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит


Купити мийну ванну з нержавіючої сталі для громадського харчування

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити виробничу мийну ванну з нержавіючої сталі  для громадського харчування нашого виробництва за ціною зі знижкою. Дане нейтральне обладнання призначене для роботи з посудом (миття, ополіскування, замочування, обробки), а також для миття продуктів харчування. Якість обладнання підтверджується потрібними сертифікатами. Щоб замовити ванни мийні зварені , залиште заявку на сайті або дзвоніть за телефонами +38(066)1630905. Промислова в Анна мийна з нержавіючої сталі, купитияку ви можете у компанії ПромТорг, доступна для продажу у кредит або лізинг при замовленні від 5000 грн. терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах із мінімальними переплатами. За бажанням замовника можливе виробництво ванн із будь-якими конфігураціями. Ціни вказані з огляду на мінімальні розміри. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні.

Особливості ванн мийних зварних

Даний вид нейтрального обладнання встановлюється на професійних кухнях підприємств громадського харчування, а також у медичних установах, лабораторіях, моргах, торгівлі для миття продуктів харчування, інвентарю, посуду. Для каркасу використовується профільна труба 30*30 мм завтовшки 1 мм. Висота виробу - 850 мм, а інші параметри можуть бути будь-якими, в залежності від вимоги замовника. Отвір під змішувач не передбачено та виконується за індивідуальними вимогами. Є моделі з полицею або без неї. Також на сайті компанії ПромТорг ви можете купити  виробничі столи для громадського харчування , які використовуються для спрощення та прискорення обробки продуктів харчування на кухні. В асортименті представлені ванни мийні односекційні , ванни мийні двосекційні ., а також трисекційні та чотирисекційні моделі.

Варіанти виконання ванн мийних для громадського харчування:

  • економ - каркас та полиця сталевий з полімерним покриттям, мийка - нержавіюча сталь;
  • оптима - каркас зі сталі з полімерним покриттям, миття та полиця з нержавіючої сталі;
  • преміум - всі елементи виготовлені з нержавіючої сталі.

Нижня полиця дозволяє збільшити функціонал виробу та додатково розмістити продукти чи кухонний інвентар. При виготовленні використовуються тільки якісні матеріали, сталь оцинкована або імпортна харчова нержавіюча сталь марки AISI 304.

Продаж мийних ванн для громадського харчування від компанії ПромТорг.

Виробник ПромТорг пропонує купити виробничі мийні ванни для громадського харчування зварені за конкурентними цінами. Обладнання доступне для продажу на виплат на суму від 5000 грн. терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. За бажанням замовника можливе виробництво мийної ванни для громадського харчування з нержавіючої сталі з будь-якими розмірами і конфігураціями. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905.