Продаж настільних вітрин Scan (Skan) в компанії ПромТорг.

Характеристики Настільна вітрина Scan

 • робоча температура - 0...+12°C;
 • охолодження – динамічне;
 • скло – гнуте;
 • внутрішнє підсвічування;
 • кількість полиць – 2 шт.

Быстрый заказ

Цена: 22037 ₴

Сравнительные характеристики моделей Настільна вітрина Scan

Модель Цена,грн. Купить Длина, мм Ширина, мм Высота, мм Выкладка, мм Потребление, кВт/сут.
RTW 100 25625
22037
682 540 675 0 0
Наша доставка по Украине
Доставка оборудования по Украине
 • Тарифы: обычно в несколько раз дешевле НП и Деливери. Стоимость доставки обычно зависит от региона, количества товаров и размера
 • Безопасность: одна погрузка и одна выгрузка (минимальный риск повреждений)
 • Скорость: получение товара на следующий день после заказа (при условии наличия на складе)
 • Доверие: оплата остатка при получении на РС предприятия с помощью любой системы электронных платежей
Он-лайн
рассрочка
до 10 мес
Купить оборудование в рассрочку в Украине
 • Купить в рассрочку на выгодных условиях без визита в банк на условиях лизинга.
 • Простые условия и быстрое оформление, которое займет 1 - 2 дня.
График платежей при покупке в рассрочку
Модель на 3 мес. на 6 мес. на 10 мес.
RTW 100 23746
по 7915
₴ в мес
25744
по 4290
₴ в мес
28996
по 2899
₴ в мес

Особливості конструкції вітрини холодильної настільної Scan

Це обладнання відрізняється компактними розмірами, тому в більшості випадків розміщуються в кондитерських, ресторанах, суші-барах та інших закладах. Вітрина настільна Скан (Scan) із гнутим склом  у вигідному світлі презентує продукти, а підсвічування дозволяє добре розглянути десерти чи фрукти навіть у мало освітлених приміщеннях. 

Вітрина настільна Скан, купити яку ви можете вже сьогодні за конкурентними цінами, мають розсувні двері, які забезпечує доступ у внутрішній простір. Внутрішнє підсвічування та гнуте скло дозволяють вигідно уявити товар. У комплекті є 2 регульовані полиці-решітки, що дозволяють представити більшу кількість продукції. 

Креативний дизайн настільної вітрини ідеально впишеться у будь-який інтер'єр закладу. Температурний режим всередині обладнання в межах від 0° до +12°C. Вітрина настільна Скан (Scan) з гнутим склом, ціна на яку доступна і конкурентна, обладнана динамічною системою, яка рівномірно розподіляє повітря всередині камери. Конструкція обладнана міцним подвійним склопакетом, який підтримує задану температуру всередині камери. 

Придбати вітрини настільні середньотемпературні Скан (Scan) з гнутим склом  за доступними цінами ви можете вже сьогодні у виробника ПромТорг Україна. Гарантія на комплектуючі – 12 місяців. Обладнання доступне в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. З питань наявності, вартості та доставки звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905.

Купити настільну холодильну вітрину Scan

Торговельно-виробниче підприємство "ПромТорг Україна" за конкурентними цінами пропонує купити настільну холодильну вітрину Скан (Scan) з гнутим склом від Данського виробника. Дане обладнання встановлюється у кафе, ресторанах, магазинах, холах готелів та інших закладах громадського харчування та використовується для демонстрації та короткочасного зберігання десертів, фруктів, салатів та інших продуктів. Виробник ПромТорг Україна пропонує купити настінну вітрину Скан (Scan) з гнутим склом вже сьогодні в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку придбаного обладнання до будь-якого міста України.

Купити схожі холодильні вітрини