Промислова парасолька витяжна з нержавіючої сталі для кухні.

Парасольку витяжну пристінну застосовують у харчовій та важкій промисловості, ділянках термічної обробки, медичних закладах. Витяжна парасолька промислова встановлюється безпосередньо над джерелом тепла: електричними та газовими плитами, грилем, шафами для смаження. Крім того, слід правильно спроектувати систему для примусової вентиляції.

Дані конструкції відрізняються простим монтажем, легко кріпляться до стіни, вздовж якої є ходи вентиляції. За бажанням замовника можливе виготовлення парасольок з підсвічуванням. Пропонуються парасольки припливно-витяжної вентиляції. Наші фахівці допоможуть вам зробити розрахунок згідно з вашим запитом.

Всі вироби виготовляються з нержавіючої сталі марок AISI 304, 430. Також можливе виготовлення обладнання з оцинкованої сталі, що робить пристрій дещо нижчим в ціні.
 

Парасолька витяжної острівної встановлюється над обладнанням, від яких виділяється тепло в ресторанах, їдальнях, кафе, барах. Такі конструкції служать для витяжки гарячого повітря, запахів, сажі, жирів і вловлювання зайвого тепла і вологи, покращуючи мікроклімат у приміщенні.

Витяжна парасолька для кухні може бути прямокутної форми або у вигляді бані, встановлюється безпосередньо на стелю. Всі вироби оснащені лабіринтними знімними фільтрами з нержавіючої сталі і краном для зливу зайвої рідини. Діаметр приєднувального отвору може мати будь-яку форму та розмір залежно від вимог замовника. Важливо, щоб габарити парасольки перевищували розміри обладнання на 200 мм.

Всі вироби виготовляються з нержавіючої сталі марок AISI 304, 430. Також можливе виготовлення обладнання з оцинкованої сталі, що робить пристрій дещо нижчим в ціні.
 

►Кращі ціни на промислові парасольки витяжні з нержавіючої сталі ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ кредит ✔ сервіс

Купити парасольку витяжну з нержавіючої сталі

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити промислову парасольку витяжну з нержавіючої сталі  за ціною зі знижкою. Дане обладнання сертифіковане та відповідає стандартам якості. Щоб замовити витяжну парасольку з нержавіючої сталі, залиште заявку на сайті або дзвоніть за телефонами +38(066)1630905. Купити витяжну парасольку з нержавіючої сталі ви можете в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах з мінімальними переплатами. За бажанням замовника можливе виробництво парасольок для професійної кухні з будь-якими конфігураціями. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Застосування парасольок витяжних із нержавіючої сталі

Крім професійної кухні парасолька витяжна з нержавіючої сталі застосовується і в інших сферах діяльності:

  • цехах з металообробки, ковальських, зварювальних;
  • дільницях термічної обробки;
  • фармацевтичні компанії;
  • лабораторіях;
  • хімічної сфери.

Парасолька витяжна з нержавіючої сталі  допомагає позбутися таких проблем:

  • копченості поверхонь;
  • задимленості приміщення;
  • жирових відкладень на стінах;
  • забезпечити відведення тепла від устаткування.

Також на нашому сайті ви можете  купити силіконові штори на двері , які встановлюються у дверних отворах складських та виробничих приміщеннях для підтримки потрібної температури всередині складу у будь-який час року, а також для економії коштів на обігрів або охолодження.

Неймовірна ціна на Парасолі витяжні з нержавіючої сталі 

Щоб парасольку витяжну з нержавіючої сталі працювали ефективно, важливо встановити їх безпосередньо над джерелом тепла: електричними та газовими плитами, грилем, фритюрницями, шафами для смаження. Крім того, слід правильно спроектувати систему для примусової вентиляції. Компанія ПромТорг вже не перший рік займається виробництвом витяжних парасольок з нержавіючої сталі  різних типорозмірів. Купити витяжну парасольку з нержавіючої сталі ви можете в кредит або лізинг терміном на 3, 6 або 10 місяців на вигідних умовах. Також ми пропонуємо гарантійне та сервісне обслуговування, доставку по всій Україні.