Прасувальні машини для пралень

►Кращі ціни на прасування білизни ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в лізинг ✔ сервіс

Купити прасувальну машину для пральні

Купити професійну прасувальну машину для пральні ви можете за найкращою ціною у офіційного дистриб'ютора компанії ПромТорг. З усіх питань, що стосуються конфігурацій, наявності та вартості вас проконсультують наші менеджери за телефоном +38 (066) 163-09-05. Доставка – 1-3 дні. Устаткування доступне для продажу на виплат терміном на 3, 6 або 10 місяців на вигідних умовах. Вартість може змінюватися заводом-виробником. Всі прилади сертифіковані та відповідають Директиві ЄС про машини, механізми та машинне обладнання. Прасувальне обладнання доступне також для продажу в кредит або лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6, 10 місяців. До того ж, ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні, гарантійне та сервісне обслуговування.

Як вибрати професійну прасувальну машину

Сучасне прасувальне обладнання суттєво полегшує та прискорює процес прасування білизни, який традиційно вважається трудомісткою, рутинною та нудною роботою. За допомогою відповідної техніки можна легко надати речам презентабельного вигляду, щоб зберегти стильний імідж ресторану, готелю та інших закладів.

Залежно від обсягу білизни, що обробляється, слід вибирати модель з відповідним показником продуктивності. Для невеликих готелів та хімчисток підійдуть катки продуктивністю 6-20 кг/год. А для готелів з номерним фондом понад 150 номерів потрібні прасувальні пристрої продуктивністю від 45 кг/год. Варто також звернути увагу, на який тип білизни розраховане обладнання. Для постільної білизни , а також для прямої білизни (наволочки, покривала, штори та подібні, тонкі вироби з тканини) призначені для прасування катки або каландри, а для фасонної (майки, наволочки з гудзиками, штани, сорочки, спецодяг, труси, костюми) підходять прасування преси або дошки.

Основні види прасувальних машин

  • Прасувальні катки - білизна переміщається валом, що подає, уздовж нагрітої поверхні. Притискання здійснюється за рахунок пружин або амортизаторів. Професійна прасувальна ковзанка дозволяє гладити білизну різної товщини та щільності. Як правило, прасувальні котки оснащуються панеллю управління, завдяки якій можна регулювати та контролювати температуру нагріву та швидкість обертання валу. Продуктивність такої прасувальної машини, купити яку ви можете за вигідною ціною, залежить від діаметра та довжини валу, ступеня його завантаженості по довжині, а також від вологості білизни. Вона вимірюється в літрах випареної вологи на годину. Котки оснащуються кнопкою екстреної зупинки обертання валу, захисною планкою, що оберігає руки оператора від попадання рук у паз між валом і прасувальної мульдою;
  • Прасувальні столи - білизна не зісковзує і не "з'їжджає" під час прасування, а з його волокон видаляється вся волога, що залишилася. Як правило, в такому обладнанні є кілька функцій, серед яких: всмоктування, видування, підігрів поверхні. Матеріал не деформується, а акуратно випрямляється. Під час прасування використовуються напрямні, що дозволяють фіксувати положення праски над поверхнею. Це означає, що в оператора відпадає потреба постійно повертати праску на спеціальну підставку;
  • Прасувальна преса - дозволяє забезпечити високу якість обробки виробів будь-якого складу та типу. Для кожного типу матеріалу є свій режим: для синтетики використовується сухе прасування, для прямої ресторанної та постільної білизни та бавовняних тканин передбачена функція вологого прасування з інтенсивним парозволоженням, для делікатних тканин використовується з підкладковий матеріал. Деякі прасування для постільної білизни мають вбудований бойлер. 

Застосування машин для прасування білизни

Машини для прасування білизни є ідеальним рішенням для фінішної обробки білизни. Серед сфер використання прасувальних машин:

  •  пральні;
  •  хімчистки;
  • ресторани;
  • готельний бізнес (бази відпочинку, готелі);
  • гуртожитки;
  • школи, дитячі садки.

Прасувальні машини для пралень використовуються для прасування прямої та фасонної білизни, серед якої простирадла, підковдри, скатертини, серветки. Компанія ПромТорг пропонує широкий асортимент прасувального обладнання таких торгових марок, як: Whirlpool, HOLEK, MAC5 . Також у нашому каталозі для вас доступні професійні пароочисники та паропилососи, які призначені для швидкої та якісної обробки та очищення будь-яких поверхонь.

Неймовірна ціна на Устаткування для прасування білизни від компанії PromTorg

Ціна на обладнання для прасування білизни повністю виправдана його функціональними властивостями та технічними характеристиками. Купити прасувальну машину за доступною ціною ви можете вже сьогодні через каталог підприємства ПромТорг у кредит або лізинг на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. Висока якість продукції, професійний сервіс, а також безпечна та швидка доставляючи у будь-яку точку країни вам гарантовані.