Професійний гриль на вугіллі

Український виробник ПромТорг займається продажем професійного обладнання для кухні, серед якого гриль печі на вугіллі, купити які ви можете вже сьогодні за привабливою ціною. Дане обладнання має величезний попит у всіх сегментах громадського харчування: від невеликих кафе, барів до найбільших торгових центрів і ресторанів. Печі мангали на вугіллі, ціни на які доступні та конкурентні, виготовляються з надійних матеріалів, що гарантує їх тривалий термін служби. Компанія ПромТорг Україна пропонує купити мангали, печі, грилі на вугіллі вже сьогодні у кредит чи лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку купленого обладнання до будь-якого міста України.


Переваги обладнання для приготування м'яса на вугіллі

Стандартизовані вимоги та сучасні технології, що враховуються при виробництві кожної моделі з запропонованих позицій, дозволяють нам гарантувати високу якість даного теплового обладнання та відповідність усім вимогам експлуатаційної безпеки.

Гриль пекти на вугіллі, купити який ви можете за доступними цінами, користується величезним попитом за рахунок популярності страв, які готуються з характерним запахом на деревному вугіллі. З точки зору безпеки та продуктивності печі мангали на вугіллі перевершують обладнання відкритого типу завдяки утриманню та рівномірному розподілу тепла в закритій камері. Такі установки мають ряд переваг:

  • краще просмажується та випікається м'ясо;
  • збільшується швидкість обслуговування за рахунок швидкого приготування страв у великій кількості;
  • є можливість розширити кількість страв, що готуються;
  • підвищується рівень безпеки кухарів;
  • з'являється можливість встановити гриль мангал на вугіллі всередині приміщення за наявності витяжки, при цьому не порушувати правила пожежної безпеки.

Незважаючи на такі переваги обладнання, воно вимагає постійної присутності досвідченого кухаря, який точно знає, в якому стані м'ясо та паливо під час приготування.

Особливості та принцип роботи печі мангалу на вугіллі

Всі печі, грилі, мангали на вугіллі, ціна на які є конкурентною і доступною, виготовляються з якісних матеріалів (нержавіюча сталь, чорна сталь), що гарантує довгий термін служби обладнання. Залежно від конкретної моделі гриль піч на вугіллі може оснащуватися дверцятами з жароміцного скла, через які спостерігається процес приготування. Для регулювання інтенсивності теплового потоку передбачено перемикачі. У верхній частині апарата встановлено відведення для виведення продуктів згоряння з іскрогасником.

У комплект поставки входять решітки, які розташовуються під невеликим кутом, щоб жир у процесі приготування стікав у спеціальний накопичувач. Кожен професійний гриль мангал на вугіллі обов'язково забезпечується збіркою золи.

Принцип роботи обладнання залишено простий: за рахунок спеціального колісника регулюється зазор між решіткою і вугіллям, що знаходиться під нею. Потрібна кількість вугілля кухар вигрібає з топки і розкладає їх рівною кулею на площі, що відповідає кількості продуктів на решітці. Ступінь прожарювання залежить від висоти розташування ґрат над шаром вугілля.

Щоб правильно підібрати піч мангал на вугіллі, необхідно виходити з таких даних:

  • напрямок діяльності підприємства громадського харчування;
  • середній клієнтопотік;
  • площа професійної кухні;
  • запланований бюджет.

Компания ПромТорг Украина предлагает уже сегодня купить гриль печи на углях по выгодной цене. Оборудование для приготовления мяса на углях доступно для вас в кредит или лизинг сроком на 3, 6, 10 месяцев на выгодных условиях. По вопросам стоимости, наличия и доставки товара обращайтесь к нашим компетентным менеджерам по телефону +38(066)1630905.