Електрогриль для курки

Гриль для курей №❶ купити недорого від виробника ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити електрогриль для курки

Компанія ПромТорг Україна за вигідною вартістю пропонує купити апарат для курей гриль вже сьогодні за ціною зі знижкою. Дане обладнання має попит у будь-яких закладах громадського харчування, у вуличній торгівлі та супермаркетах. Електрогриль для курки дозволяє одночасно запікати кілька тушок курки, що значно економить час та підвищує продуктивність. Наша компанія займається виробництвом даних апаратів протягом багатьох років. Ми використовуємо виключно якісні матеріали та комплектуючі, що підвищує термін служби обладнання. У вас є можливість купити гриль для курей у кредит або лізинг на вигідних умовах терміном на 3, 6 та 10 місяців. З усіх питань телефонуйте нашим компетентним менеджерам за телефоном +38(066)1630905.

Електрогриль для курки, ціна на які є доступною для кожного клієнта, характеризуються високою продуктивністю, простотою в експлуатації, надійністю, наочністю в роботі. Вони видають апетитний і принадний аромат при приготуванні, що є запорукою для залучення клієнтів. Крім цього в апараті для кури гриль можна готувати не тільки цілі тушки, але і їх частини: стегенця, стегенця, крильця. Є можливість приготування риби.

Неймовірна ціна на Грилі для курей в ПромТорг |

Апарат для курей гриль поділяються на кілька типів:

  • шампурні;
  • вертикальні;
  • карусельні;

Різниця між ними – у способі насаджування, обертання та обсягу продукції, що готується за один захід. Залежно від габаритів апарат для кури гриль, купити який ви можете за вигідною вартістю, за один раз дозволяє приготувати від 8 до 64 курок за 60 хвилин. Робоча температура використання сягає 300 З.

Електронагрівальні елементи працюють в інфрачервоному спектрі, тому продукти готуються з мінімальними втратами ваги та часу. Регулятори електричної потужності дають змогу плавно регулювати інтенсивність процесу приготування кожного шампура. Апарат для кури гриль має прямий привід від мотор-редуктора на кожен шампур. Є підсвічування камери, загартоване жароміцне скло дверей, а також висувний піддон для збирання жиру. Корпус обладнання виготовлений із якісної нержавіючої сталі. На нашому сайті ви також можете купити лава гриль . Це обладнання встановлюється в закладах громадського харчування, в меню яких передбачені м'ясні та рибні страви з ароматом серпанку.

Переваги використання електрогрилю для курки

Встановлення апарату для кури гриль дозволяє відчути цілий ряд переваг від його експлуатації, а саме:

  • невеликі витрати на обслуговування, що дає змогу швидко окупити обладнання;
  • простота експлуатації;
  • висока продуктивність – приготування кількох тушок курей за один захід;
  • екологічність – для виготовлення обладнання використовується нержавіюча сталь, яка не надає шкідливого впливу на продукти;
  • безпека у використанні;
  • висока швидкість приготування.

Продаж електрогриля.

Компанія ПромТорг пропонує купити апарат для кури гриль за вигідними розцінками вже сьогодні за знижкою. Ми займаємося виробництвом даного обладнання вже багато років і використовуємо виключно якісні матеріали та комплектуючі. Замовити гриль для курей ви можете також у кредит та лізинг на вигідних умовах. З усіх питань телефонуйте нашим менеджерам за телефоном +38(066)1630905.