Робата гриль

Робата гриль №❶ недорого в Україні ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити Робата гриль

Торгово-виробниче підприємство ПромТорг Україна недорого пропонує купити Робата гриль - популярне обладнання для професійної кухні підприємств громадського харчування з доставкою по Україні. Ця конструкція ще багато років була придумана рибалками для обсмажування улову. Згодом Робата гриль було модернізовано та почало використовуватися професійними кухарями. Виробник ПромТорг Україна пропонує купити робата японський гриль вже сьогодні в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Особливості та переваги робота гриля

Робата гриль, ціна на який доступна та конкурентна, поєднує в собі новітні технології та старі традиції. На сьогоднішній день обладнання має 3 рівні для приготування стейків, риби, морепродуктів та овочів:

  • 1-й для швидкої обсмажування їжі без втрати соку та смакових якостей;
  • 2-й для запікання, що дозволяє зберегти соковитість продукту;
  • 3-й для томлення, м'ясо розігрівають перед тим, як почати готувати його на 1-му або 2-му рівні, а також щоб підтримати необхідну температуру готових страв.

Така особливість конструкції дозволяє одночасно готувати кілька різних страв, що сприяє швидкому обслуговуванню клієнтів, економії ресурсів та часу персоналу. На відміну від барбекю, робота дозволяє вибрати різні швидкості приготування страв. Також, на нашому сайті ви можете купити  електрогриль для курки , який дозволяє одночасно запікати кілька тушок курки, що значно заощаджує час та підвищує продуктивність.

Робот гриль може використовуватися як на відкритих майданчиках, так і в закритому приміщенні. Корпус та решітки виготовлені з якісної нержавіючої сталі. За потреби решітки можна зняти. Обладнання абсолютно безпечне в роботі та подальшому обслуговуванні.

Неймовірна ціна на Робот грилів в ПромТорг 

Виробник ПромТорг Україна пропонує купити Робата гриль вже сьогодні у кредит чи лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців на вигідних умовах. З усіх питань звертайтесь до наших компетентних менеджерів за телефоном +38(066)1630905. Також, ми подбаємо про оперативну та безпечну доставку придбаного обладнання до будь-якого міста України.