Гідрофільтр для вентиляції для професійної кухні

Кращі ціни ★ гідрофільтр для вентиляції ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж у лізинг ✔ сервіс

Гідрофільтри для вентиляції призначені для запобігання загоранням та подальшим пожежам у вентиляційних системах та димоходах підприємств громадського харчування. Пристрій може встановлюватися в будь-якому вільному місці на кухні, крім вулиці. Апарат вбудовується в існуючу вентиляційну систему, оскільки не має власного вентилятора.

Обладнання працює при напрузі 220В, 50 Гц, потужності - 700 Вт, при зовнішній температурі від + 5 °С до + 40 °С. Темература повітря на виході - 30-60°С, температура повітря, що очищається, - до + 600°С.

 

Гідрофільтр для печі Хоспер розміщується у парасольці над Хоспером. Працює практично безшумно. Дуже важливий з точки зору безпеки, так як гасить майже 100% іскор, що вилітають з мангалу, 90% сажі залишається в гідрофільтрі, а також кількість диму знижується до 30%, а запах диму знижується на 60% і що не менш важливо, темпратура диму опускається до 30-35 градусів. Парасолька та гідрофільтр виготовлені повністю з високоякісної нержавіючої сталі. 

Купити гідрофільтр для вентиляції

Торговельно-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити гідрофільтр для вентиляції нашого виробництва за вигідними цінами. Дане обладнання встановлюється на гриль печі, мангали закритого типу, жарові печі та призначається для запобігання загоранням та пожежам у системах вентиляції на підприємствах громадського харчування. Замовити гідрофільтр для очищення повітря можна за телефоном +38(066)1630905. Обладнання сертифіковане та відповідає всім стандартам якості. Гідрофільтр для вентиляції, купити який ви можете за найкращими цінами від виробника ПромТорг, доступний для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Види гідрофільтрів для очищення повітря

Усі представлені гідрофільтри для вентиляції виготовляються із нержавіючої сталі. Вони бувають двох видів: 

  • витяжна парасолька з гідрофільтром - монтується вже в існуючу вентиляційну систему, оскільки не має свого вентилятора. Лабіринтний фільтр гасить дрібні іскри та сажу, а також охолоджує дим;
  • виносний водяний фільтр для очищення повітря - встановлюється в будь-якому місці на кухні в дали іля поряд з мангалом.

Гідрофільтр для вентиляції виконують такі функції:

  • 100%-ве гасіння іскор та полум'я від мангалів, грилів та інших печей;
  • очищення повітря від жирів, сажі та дьогтю на 90%; 
  • позбавлення запаху і диму на 60 %;
  • охолодження диму;
  • захист вентиляційної системи від забруднень.

Таким чином використання гідрофільтра для очищення гарантує відсутність стандартних факторів небезпеки при роботі з вогнем. Після проходження через гідрофільтр гаряче повітря очищається і без проблем може бути виведений надвір через систему місцевої витяжної вентиляції. Головною перевагою даного обладнання є система самоочищення. для цього потрібні такі розхідники: електрика, вода, миючий засіб. Також, на нашому сайті для продажу доступний робота гриль , купити який ви можете за вигідною ціною. Обладнання має 3 рівні для приготування стейків, риби, морепродуктів та овочів.

Неймовірна ціна на гідрофільтри для вентиляції в ПромТорг |

Всі гідрофільтри для очищення повітря, купити які ви можете за вигідною ціною, є технічно складними пристроями, до якості яких пред'являються високі вимоги. Сучасне оснащення та кваліфікація фахівців компанії «ПромТорг Україна» дозволяє випускати продукцію найвищої якості. При виготовленні гідрофільтрів використовуються імпортні комплектуючі та матеріали, що розкриють деталі на високоточному обладнанні. Усі шви протравлюються спеціальною кислотою для забезпечення високих антикорозійних властивостей конструкції.

З усіх питань ви можете звертатися до менеджерів нашої компанії. Принцип роботи гідрофільтра ви можете прочитати тут