Мангал для закритих приміщень

Гриль на вугіллі для приміщень ★★★ за спеціальною ціною ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в лізинг ✔ сервіс

Модель піч аналог іспанського Хоспера hjx 25 настільна має габаритні розміри 700х600х700 мм і розрахована на 70 місць у ресторані. За день на Josper hjx 25 можна приготувати до 500 кг м'яса, порізаного на великі шматки. Конструктивна відмінність від оригінального Хоспера: внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь 6 мм замість чавуну. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, Максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, зовнішніх стінок – до 50 °C, номінальна робоча температура – ​​250-300 °C.

Модель піч аналог іспанського Хоспера hjx 45 настільна має габаритні розміри 900х600х700 мм і розрахована на 100 місць у ресторані. За день на Josper hjx 45 можна приготувати до 900 кг м'яса, порізаного на великі шматки. Конструктивна відмінність від оригінального Хоспера: внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь 6 мм замість чавуну. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, Максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, зовнішніх стінок – до 50 °C, номінальна робоча температура – ​​250-300 °C.

Модель піч аналог іспанського Хоспера hjx 50 настільна має габаритні розміри 900х800х700 мм і розрахована на 180 місць у ресторані. За день на Josper hjx 50 можна приготувати до 1300 кг м'яса, порізаного на великі шматки. Конструктивна відмінність від оригінального Хоспера: внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь 6 мм замість чавуну. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, Максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, зовнішніх стінок – до 50 °C, номінальна робоча температура – ​​250-300 °C.

Мангал гриль аналог Хоспер hjx зі стендом включає робочу камеру для приготування продуктів, димохідну нержавіючу трубу з іскрогасником, зольний відсік та підставку. Вона використовується для ефективного встановлення печі, а також для розміщення допоміжного інвентарю та посуду. Має дві розстібні дверцята.

Додатковий атрибут надбудова (теплова шафа) в мангалі грилі Хоспер hjx з підставкою виконаний з нержавіючої сталі і використовується для збереження тепла приготовлених страв. Крім цього, піч гриль Хоспер hjx з надбудовою та стендом включає: робочу камеру для приготування продуктів, димохідну нержавіючу трубу з іскрогасником, зольний відсік та підставку. Останній використовується для ефективного встановлення печі, а також для розміщення допоміжного інвентарю та посуду. Має дві розстібні дверцята.

Парасолька витяжна в мангалі грилі Хоспер hjx з підставкою та надбудовою виконана з нержавіючої сталі та використовується для витяжки диму. Крім цього, витяжна парасолька дозволяє знизити рівень сажі, запахів, жиру, а також температури у вентиляційній системі. Розміри обладнання – 1200х1150х400 мм або 900х1150х400 мм, залежно від габаритів аналога Josper hjx.

Корпус гриля мангалу на вугіллі Josper HJX25 M виконаний з нержавіючої сталі, стінки - багатошарового теплоізоляційного матеріалу. На двері зовні є термометр для контролю температури всередині камери. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, номінальна робоча температура – ​​250-300 °C. Внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь. Габарити – 640х600х710 мм.

Корпус гриля мангалу на вугіллі Josper HJX 45 M виконаний з нержавіючої сталі, стінки - багатошарового теплоізоляційного матеріалу. На двері зовні є термометр для контролю температури всередині камери. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, номінальна робоча температура – ​​250-300 °C. Внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь. Габарити – 930x600x800 мм.

Корпус гриля мангалу на вугіллі Josper HJX 50 M виконаний з нержавіючої сталі, стінки - багатошарового теплоізоляційного матеріалу. На двері зовні є термометр для контролю температури всередині камери. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, номінальна робоча температура – ​​250-300 °C. Внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь. Габарити – 930x860x800 мм.

Гриль хоспер Mibrasa HMB AB на 75 місць. Час на розігрів: 25 хв. Температура: 250-350°С. Витрата вугілля: 13 кг/добу. Час роботи: 9 год. Габарити 700x640x1660 мм, розміри ґрат 500х600 мм. Додаткова деталь - підставка з нержавіючої сталі у вигляді шафи з дверцятами, що відчиняються, для зберігання допоміжного інвентарю і посуду.

 Гриль хоспер Mibrasa HMB AB SB на 75 місць. Час на розігрів: 25 хв. Температура: 250-350°С. Витрата вугілля: 13 кг/добу. Час роботи: 9 год. Габарити 700x640x1810 мм, розміри ґрат 500х600 мм. Додаткові деталі - підставка з нержавіючої сталі у вигляді шафи з дверцятами, що відчиняються, для зберігання допоміжного інвентарю і посуду, а також надбудова - відкрита полиця для розміщення та збереження температури приготованих страв.

Корпус гриля печі на вугіллі KOPA 300 виконаний з нержавіючої сталі, стінки – з багатошарового теплоізоляційного матеріалу (при внутрішній температурі до + 300 С, температура стін печі буде +50 С). На двері зовні є термометр для контролю температури всередині камери. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, номінальна робоча температура - 250-300 °C. Внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь 6 мм.

 Корпус гриля печі на вугіллі KOPA 400 виконаний з нержавіючої сталі, стінки – з багатошарового теплоізоляційного матеріалу (при внутрішній температурі до +300 С, температура стін печі буде +50 С). На двері зовні є термометр для контролю температури всередині камери. Обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, максимальна температура розігріву всередині камери до +450 °C, номінальна робоча температура – ​​250-300 °C. Внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь 6 мм.

Вугільна піч мангал Vesta 38 має середню температуру печі до 300 С, споживання вугілля до 8 кг за добу, параметри – 710х558х470 мм, розміри грат – 616х370 мм, продуктивність – в середньому 25 кг/год. Піч розрахована на 40 місць у закладі громадського харчування. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, стінки – із багатошарового теплоізоляційного матеріалу, обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь.


 

 

Вугільна піч мангал Vesta 25, 45, 50 - професійне теплове обладнання для ресторану та кафе. Належить до закритих мангалів - вугільних грилів. Технічні характеристики залежить від конфігурації. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, стінки – із багатошарового теплоізоляційного матеріалу, обшивка із зовнішнього боку – нержавіюча сталь завтовшки 1-1,2 мм, внутрішнє оздоблення камери – вуглецева сталь.

 

 

Купити мангал для закритих приміщень

Торговельно-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує купити мангал для закритих приміщень за спеціальними цінами зі знижкою та доставкою по Україні. Обладнання можна встановити на будь-якій професійній кухні підприємств громадського харчування, тим самим розширити пропонований асортимент страв та збільшити наплив відвідувачів. Дані конструкції працюють на вугіллі, абсолютно безпечні та зручні, як у використанні, так і в подальшому обслуговуванні. Замовити гриль на вугіллі для закритих приміщень ви можете у наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Обладнання сертифіковане та відповідає стандартам якості. Гриль на вугіллі для приміщень, купити який ви можете за конкурентною ціною, доступний для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також,

Як паливо у грилі на вугіллі для приміщень використовується вугілля. Встановлюючи мангали для закритих приміщень, які ви можете купити за вигідною ціною, важливо пам'ятати, що з даним обладнанням необхідно замовляти гідрофільтр для вентиляції  або спеціальні витяжки.

Сучасні виробники грилів на вугіллі для закритих приміщень

Підприємства, що спеціалізуються на виготовленні професійного обладнання для громадського харчування, пропонують мангали для закритих приміщень, купити які ви можете в компанії ПромТорг, різних форм розмірів і конфігурацій. На ринку України в основному представлені печі виробництва Іспанії (Josper, Mibrasa), Росії (Vesta), а також ви можете купити Хоспер в Україні нашого виробництва. Подібне обладнання коштує недешево, оскільки для його виготовлення використовуються дорогі композитні матеріали великої товщини. Не секрет, що в іспанських фірм якість виробництва закритих мангалів для приміщення вища, але ціна відповідна. Але подібне обладнання вже з першого дня роботи починає окупати витрачені кошти. Адже всі страви виходять найвищої якості, а час на їхнє приготування суттєво скорочується.

Неймовірна ціна на мангали для закритих приміщень в Київ |

У каталозі виробника ПромТорг Україна представлений гриль на вугіллі для закритих приміщень, купити який ви можете за вигідною вартістю. Ми перейняли найкращі методи та технології виробництва даного обладнання від іспанських виробників. Відповідно, Мангал для закритих приміщень іспанської якості за українськими цінами вам гарантовано.