Двері холодильні

Найкращі ціни ★★★ на двері для холодильних камер ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити двері холодильні

Торговельно-виробниче підприємство ПромТорг Україна пропонує за найкращими цінами купити холодильні двері нашого виробництва з доставкою по Україні. Без цієї конструкції неможливо уявити повноцінну роботу приміщення, де важливо підтримувати певний температурний режим. Двері для холодильних камер сертифіковані та відповідають стандартам якості. Двері холодильні, купити які ви можете за конкурентною ціною, доступні для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні, гарантійне та сервісне обслуговування. З усіх питань телефонуйте нашим менеджерам за телефоном +38 (066) 163-09-05.

Двері для холодильних камер

Механізм дверей є надійною металевою конструкцією, яка призначена для термоізоляції дверних блоків на складах, цехах та інших приміщеннях. Міцні холодильні двері гарантують тривале зберігання розміщених продуктів харчування та інших товарів. Двері для холодильних камер, купити які ви можете за вигідною ціною, виготовляються з надійних матеріалів та комплектуючих, що забезпечить підтримку виставленої температури у середньо- та низькотемпературних камерах. Крім цього, на нашому сайті ви можете купити холодильну камеру за вигідними цінами, які активно використовуються в багатьох сферах діяльності: харчовій, медичній, важкій, добувній, машинобудівній, лабораторній, складській та інших галузях побуту для заморожування, охолодження та зберігання продуктів харчування та інших об'єктів.

Виготовлення холодильних дверей та технічні характеристики

Для виробництва дверних блоків застосовується сучасні технології, якісні матеріали та комплектуючі. Двері холодильні виготовляються із сендвіч-панелі з термоізоляційним наповнювачем. Алюмінієвий профіль торця та лутки значно збільшує термін експлуатації дверей для холодильної камери. Облицювання - металевий лист з полімерним покриттям. 

Як наповнювач використовуються 

  • пінопулеуретан (ППУ) – має високі ізоляційні властивості за рахунок високої щільності 25-750 кг/м 3 . Такий утеплювач повністю герметизує усі шви, запобігаючи проникненню повітря. Крім цього ППУ відрізняється ширшим температурним діапазоном експлуатації та є екологічним матеріалом, який не горить, стійкий до вологи та зміни форми;
  • пінополістирол (ППС) - більш економічний варіант із щільністю від 15-150 кг/м але має менший температурний діапазон використання. З мінусів також схильність до зовнішніх впливів, горючість матеріалу горючий, через деякий час може змінити форму, при високій вологості утворюється пліснява.

Замовляючи двері для холодильних камер, звертайте увагу на товщину наповнювача. Для середньотемпературних (холодильних) камер оптимальна товщина 60-80 мм, низькотемпературних - 100-120 мм. 

Види дверей для холодильної камери:

  • Одностулкові розстібні - використовуються на харчових складах, встановлюються в невеликих приміщеннях, де переміщення вантажів та товарів відбувається за допомогою візків, або вручну. Температурний режим навколишнього середовища -35 ... +45 ° С, вологість - 80%;
  • Двостулкові розстібні - встановлюються в камерах із шириною отвору понад 140 см у холодильних цехах, де зберігається габаритна тара та великий обсяг продукції. Температурний режим навколишнього середовища -35 ... +45 ° С, вологість - 80%;
  • Відкатні - використовуються у приміщеннях з обмеженим простором, у місцях великого проходження людей, проїзду вантажних візків. 
Неймовірна ціна на Холодильні двері в ПромТорг |

Наша компанія займається виготовленням дверей для холодильних камер, купити які можна за вигідною ціною. Все обладнання сертифіковане та відповідає стандартам якості. З усіх питань ви можете звертатися до наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Двері холодильні, купити які ви можете в компанії ПромТорг, доступні для замовлення та продажу на виплат терміном до 10 місяців на вигідних умовах. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.