Холодильник для трупів

Найкращі ціни ★★★ на холодильник для трупів ✔ 100% гарантія якості ✔ доставка по Україні ✔ продаж в кредит ✔ сервіс

Купити холодильник для трупів

Компанія ПромТорг Україна пропонує купити холодильник для трупів власного виробництва за найкращими цінами. Це обов'язкове обладнання для моргів, патологоанатомічних відділень медичних установ, судово-медичних експертиз. Замовити холодильну камеру для зберігання тіл померлих ви можете у наших менеджерів за телефоном +38 (066) 163-09-05. Холодильник для трупів, купити який ви можете у компанії ПромТорг Україна, виготовляються у кількох температурних режимах, залежно від обраної моделі. Обладнання доступне для продажу в кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців із мінімальними переплатами. Також ми організовуємо безпечну та швидку доставку по всій Україні та гарантійне та сервісне обслуговування.

Неймовірна ціна на холодильники для трупів від компанії ПромТорг

Установка забезпечує належні температурні умови для зберігання тіл померлих, а також зручну роботу персоналу в таких установах. Дане обладнання сертифіковане та відповідає стандартам якості.

Конструкції проводиться у двох режимах температур:

  • середньотемпературні +2…+8 °С: розраховані на короткочасне зберігання тіл;
  • низькотемпературні -10…0 °С: у разі потреби, за бажанням замовника, можна виготовити низькотемпературні камери з температурним режимом до -18…-24 °С.

Може бути відрегульована як температура, а й рівень вологості, що також впливає тривалість зберігання тіл. 

Камера холодильна для зберігання тіл померлих по місткості буває одна, дві, три, чотири, шестимісні. Каркас виготовляється з нержавіючої сталі, що обшивається сендвіч-панелями з пінополіуретану. Існує три варіанти виготовлення термобоксів:

  • окремі термобокси на кожну секцію;
  • єдиний термобокс із перестінками між секціями;
  • однооб'ємний термобокс.

Холодильник для трупів, купити які ви можете у компанії ПромТорг, комплектуються носилками з нержавіючої сталі для кожного місця. Носілки для трупів мають увігнуту форму та чотири колеса, які їдуть направляючою в камері для трупів. За додаткову вартість в поставку входить візок для трупів із гідравлічним підйомним механізмом. Виготовляється зі сталі, призначена для транспортування трупів та зручного приміщення в холодильну камеру. Вона оснащена гідравлічним підйомним механізмом, завдяки якому труп легко підняти до потрібної висоти і пересунути візок по направляючій камері.

Монтаж холодильної камери для трупів

Запуск та монтаж холодильної камери для моргів здійснюється наступним чином. Спочатку монтується каркас камери з сендвіч-панелей (підлога, стеля стіни), потім всередину вставляється каркас з нержавіючої сталі. Все надійно кріпиться та герметизується монтажною піною та білим силіконом. Потім прикріплюються двері, підключається холодильне обладнання та запускається. На складання та запуск потрібно 3 дні. Для виготовлення нержавіючого каркасу та дверей – близько 14 днів. Постачання холодильних агрегатів з-за кордону може зайняти від 2-х до 4-х тижнів. Термін служби камер – 10 років. На них встановлюються якісні холодильні агрегати, охолоджувачі повітря та пульти європейських виробників: Danfoss, ECO, ACC. Гарантійний термін обслуговування – 12 місяців. 

Як вибрати холодильник для трупів

Звертайте увагу на такі характеристики:

  • місткість та розміри. Для великих спеціалізованих установ оптимальний варіант камери на 6-10 тел. Це дозволяє значно заощадити на облаштуванні моргів. Невеликі камери до 6 місць підходять для невеликих закладів, де є приміщення для моргу;
  • температурний режим - залежить від часу зберігання тіл померлих. У деяких випадках тіла доводиться зберігати більше 3-х днів, що потребує уважного контролю температури та рівня вологості;
  • функціональність при виготовленні камери можуть оснащуватися різними пристроями, що полегшують роботу.
Неймовірна ціна на Холодильні камери для зберігання трупів в Київ |

Холодильник для трупів, купити яку ви можете на вигідних умовах, доступна для вас у кредит або лізинг терміном на 3, 6, 10 місяців з мінімальними переплатами. Також на нашому сайті за вигідними цінами ви можете придбати ванни зварні з нержавіючої сталі  та інше обладнання для моргів. З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном +38(066)1630905.